Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom, hogy illett...

Csak én gondolom, hogy illett volna megkérdeznie engem is erről?

Figyelt kérdés
Főiskolás vagyok, albérletben élek egy szintén főiskolás csajjal. A mai napon vett magának egy hörcsögöt. Lakótársamról azt kell tudni, hogy rettenetesen trehány, ha már nincs tiszta edénye akkor inkább rendeli a kaját csak ne kelljen elmosni, szóval így képzeljétek el....valami borzalom. Erre mit csinál? Vesz egy hörcsögöt, amit TISZTÁN kell tartani! Ráadásul gondolom elég hamar szaga van az állat ürülékének meg kajájának. A lakás baromi kicsi, ő alszik a nappaliban, ami egybe van a konyhával, szóval állandóan rajta keresztül mászkálok. Ott van a ruhaszárító is, mivel az én szobám elég pici. És már előre látom, hogyha ő hazamegy egy-egy hétvégén engem fog megkérni, hogy tegyem rendbe az állatát. Most én reagálom túl, kiállhatatlan vagyok vagy jogos hogy kivagyok akadva?! Csak mert a legszívesebben felrobbannék!!!! Mindenki köteles szeretni az ilyen kis szőrmókokat?!
2011. febr. 13. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én először is beszélnék vele, másodjára ha az nem segít, közölném vele, hogy költözöm...


Ennyi. Nem kell feleslegesen felidegesítened magad, gondolom elég az iskola is :S

2011. febr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Határeset, hiszen külön szobában laktok.

Költözz el, ilyen lakótárssal az a legtutibb megoldás :)

2011. febr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

És már előre látom, hogyha ő hazamegy egy-egy hétvégén engem fog megkérni, hogy tegyem rendbe az állatát.


Azért a hörcsögöt nem kell 2-3 naponta takarítani, elég heti 1x is. De szerintem is szólnia kellett volna, így utólag viszont a költözésen kívül nem hiszem hogy sok mindent csinálhatnál (én egyszer bosszúból kinyírtam a tesóm aranyhalait.. de ezt azért nem ajánlom). Ilyen rendetlen lakótárs mellől én már amúgy régebben elköltöztem volna.

2011. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az oldalon az "állatok" témakörben írták, hogy már a 2.-3. napon érződik az ürüléke, igazából én nem nagyon értek hozzá. Csak értitek, az állattól pár méterre van az étkező asztal, konyha, áhh én annyira elvagyok keseredve. Lehet tényleg másik helyet kellene keresni, csak itt meg viszonylag olcsón lakom és a suli is közel van.
2011. febr. 13. 23:12
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Én nem költöznék el,hanem leszögezném,hogy a hörcsögöt vigye magával,mert undorodsz tőle.És álmában ne képzelje,hogy te fogod pucolni.Egyébként a trehánysága miatt is szólnék,a helyedben.
2011. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Nekem volt hörcsögöm, szóval tudom, hogy annyi nap alatt azért nem lehet még érezni (és én nem vagyok trehány). Ráadásul nekem a hálómban volt, ami nem egy túl nagy helység, gondolom a nappali nagyobb, főleg ha konyhával van egyben, szóval pár nap alatt ott pláne nem lehet még érezni.
2011. febr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Egy hörcsögön ne akadj ki. Nekem 5 db van és mind a szobámban. Nagyon aranyos jószágok majd ha megismered őket más lesz a véleményed. Tényleg elég egy héten egyszer takarítani. Vicces kis állatok és imádom őket. Nekem egy az ágyam mellett van. Jobb mintha kígyót tartana nem?

Inkább engem a trehánysága zavarna de az nagyon.

2011. febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%

Sokszor volt hörcsögöm, és MINDIG elég volt heti 1× takarítani, volt mikor másfél hét, mert egyszerűen olyan tiszta volt és nem volt szaga. A hörcsög azért elég tisztán éli életét, nem csinálja össze vissza a dolgát, hanem kijelöl magának egy kis sarkot és oda mindet mindig. Úgyhogy gyakorlatilag nem eget rengető a tisztítás se, kivakarja egy kis lapáttal a dolgát, kiönti a forgácsot, kicsit letisztítja ahol végezte a dolgát, és rak bele friss forgácsot...még egy hülye is meg tudja csinálni.

De lassan már nem is a gazdájától tudom sajnálni, hanem miattad mert ennyire undorodsz tőle vagy nem is tudom. Én közelébe se engednélek az állatomhoz ha már így állsz hozzá.

2011. febr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Kérj kölcsön két-három macskát. :)
2011. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%
Költözz haza!! aza legjobb vagy dobd ki a hörcsögöt az ablakon..
2011. febr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!