Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak elfogadni?...

Miért nem tudnak elfogadni? Fontos.!

Figyelt kérdés
A szüleim nem tudnak elfogadni,egy hete fekete lett a hajam,és van 3 piercingem,az orromban,a köldökömben és az ajkamban. Nekik ez nem tetszik,pedig tanulok rendesen,nem füvezek,semmi. És mégsem tudnak elfogadni. Nem öltözök k*rvásan sem.
2011. febr. 13. 10:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk, én sem szívesen jelennék meg veled, az ismerőseim előtt.
2011. febr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A piercingjeid sem éppen szolid lányra utalnak. Honnan volt rá pénzed,ha még tanulsz?

Ha az én lányom lennél én sem fogadnálak el így. Alap,hogy először megkérdezze,hogy engedem-e a hajfestést és a piercinget,és ne állítson kész tények elé.

2011. febr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sem tetszene ha a lányom lennél. Elnézem a sok fiatal nagyon csinos lányt, hogy képesek elcsúfitani magukat az arcukon lévő piercinggekkel.
2011. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Izlések és pofonok. Én sem örülnék annak, ha a gyerekem kilyuggatná a fejét, bár én a véleményem elmondásán kívül nem zavarnám vele, ha már elég idős. Hány éves vagy?


Gondolj abba bele, hogy az ő életük nagy részében mindenki visszafogott volt, és nagyobb volt az erkölcsösség, mint most. Aztán jöttek a TVben a számukra borzalmas punk tarajok, szegek a fejben, 10 cm átmérőjű karikák a fülben. Aztán egyszer csak tulajdon gyerekük is kilyukad.


Személyes vélemény:

Az orrban lévő piercing ízléstelen szerintem, a többivel nincs bajom.


21/F

2011. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Egy köldök piercing még elmegy, a fekete haj ha jól áll, OK, de az orrodba, és az ajkad minek piercing...? Részemről gusztustalan!
2011. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

Gondolom túl konzervatívak és nem illik bele a "képbe", hogy a kicsi lányuk modernkedősre vette a figurát.

Vagy esetleg a fekete haj és a piercing egyfajta negatív kisugárzást kölcsönöz, az élet élvezetének optimista sugárzása helyett inkább az "alternatív" életuntságot adja a formula. A szülők pedig nem szeretnék, hogy "ilyen" legyen a gyermekük. Érthető az ő részükről is (sőt, magánemberként én is rettentően rossz véleménnyel vagyok a pírszingről), de!!!: meg kell tanulni az embereknek tolerálni és TISZTELETBEN TARTANI a másik embert, a döntéseivel együtt! Amíg ezzel a fiatal nem okoz kárt senkinek, addig beleszólni nem szabad, maximum kifejteni egy jóindulatú, építő véleményt. Én beszélnék a szülőkkel, hogy így érzem jól magam, nekem ez ad örömet, ezzel az image-zsal érzem magabiztosnak magamat és erre van szükségem. Idővel meg fognak békélni. Adj rá időt nekik.

2011. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha belegondolsz kicsit komolyabban,és az ő helyükbe képzeled magad,lehet hogy így hirtelen ez kissé sok volt,frászt kaptak.annak idején nekem is volt ilyen hirtelen elmebajom,egy nap én is 15 fülbevalóval,2 nyelvpiercinggel,és más hajjal mentem haza.velem hetekig nem beszélt apám-ja és tetoválást is csináltattam 17 évesen.nem az ő pártjukat fogom,félre ne érts,de eljön az az idő,amikor ezeket a dolgokat megunod,és rájössz,a kevesebb több,és nem ezektől leszel feltűnő,menő.velem egy srác vetette ki a piercingeket,akibe nagyon szerelmes voltam,aztán vége lett a kapcsolatnak,de valahogy nem bántam,hogy megszabadultam tőlük-ekkor 25 éves voltam,és feltűnt,hogy sokkal komolyabban vesznek,ha nem vagyok teleaggatva karácsonyfaékszerekkel.most 32 éves vagyok,van egy 11 hónapos kislányom,és így visszagondolva,én is frászt kapnék,ha ilyeneket csinálna magával.ha tehetném,mgszabadulnék a tetoválásoktól is-de jobb híján megbarátkoztam velük.érdekes nem?-amiért 13-5 éve teljesen odavoltam,büszke voltam,azt most nem szeretem annyira.gondold meg,mit csinálsz még magadon,a piercinget ki lehet venni,a luk eltűnik,a hajad lenőhet-de egy tetkót nem lehet csak úgy eltüntetni.
2011. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok,és az ajak piercingemet velem is kivetette egy srác,aki tetszett,de vissza tetettem. :$$ XD :D ♥ Azt mondta hogy úgy szebb vagyok,de nem érdekelt.
2011. febr. 13. 11:04
 9/14 anonim ***** válasza:
43%

Nekem 4 piercingem és 4 tetoválásom van, apám nem örül neki, de nem is teszi ennél jobban szóvá. Ugyanúgy a lánya maradok, nem leszek rosszabb ember.

Én is jól tanulok, színötös vagyok, nem iszok, nem drogozok, a cigi a gyengém egy kicsit, öltözködésem átlag.

Normális ember vagyok, ettől se jobb, se rosszabb nem lettem, sőt: "menőbb" se.

Ja, és párkapcsolatom is van, immáron 5 éve, és így imádom a párom.

Várj még egy kicsit, ha érezni fogod a "mellékhatásait" otthon, akkor érdemes egy komoly elbeszélgetést tartani, mert ez így nem okés.

21/L

2011. febr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Ez a különcség ára.
2011. febr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!