Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szülei rámnéztek és azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülei rámnéztek és azt mondták, hogy nem tudnak elfogadni. Végre van 1 nagyon rendes fiú és ez van. És ő inkább alázatos, mintsem lázadó, pedig már 21 éves. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt mondta,h nem járhatunk ezért,mert neki a jövőre nézve(anyagi háttér)jó,ha a szülei kedvére tesz.De könyörgöm, ez az ő élete!És nem is szeret igazán,ha nem áll ki mellettünk.
2008. júl. 20. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint a pénz neki többet ér, mint te. Én a helyedben még örülnék is.. egy ilyen alak nem érdemel meg téged. Hiába rendes pasi meg ő a "tökéletes".

Egyelőre nem tudsz semmit sem csinálni. Sajnos. És hogy-hogy nem fogadnak el?! A fiuk választotta, csendesen elkéne fogadniuk. Most inkább fogadd el, hogy nem ő az, akivel szép életet tudnál (tudtál volna) élni.

2008. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha fontosabb neki a szülei véleménye meg a pénze, akkor jobb ha nem teszel semmit.
2008. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ilyen még sosem volt velem,hogy ne lettem vna szimpatikus a szülőknek.Szerintem zavarta őket,h felajánlottam hogy elmosogatok (amit meg is tettem)és hogy illedelmes voltam.Éreztem,h nem fogadnak szívesen ezért nagyon zavarban voltam:/
2008. júl. 20. 14:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz a fiús szülőkkel, szerintem egy teljesen más kategória. Engem sem fogadtak el a férjem szülei, pedig semmi konkrét okuk nem volt rá, főleg, hogy mégcsak meg se ismertek, hisz 2-3 találkozásból,felületes beszélgetésekből nem lehet valakit megismerni. Valószínűleg nem benned van a hiba, lehet bárkit vitt volna oda a barátod, neki is ez lett volna a sorsa. Jobban jársz, hogy nem lesz közöd egy ilyen családhoz, hisz a válások 60%a is a szülők miatt van. Ha pedig a párod nem áll ki melletted, az nagy baj, mert nagyon sok esetben választania kell a szülei és a partnere között. De ő még éretlen, nem él önálló életet, így nagyon nem is várható el tőle. Ha meg ennyire alázatos, úgysem lenne sok jövője a kapcsolatotoknak, ahol a szülők befolyással bírnak. ..és igen, nem szeret igazán, de ez is azért van, mert éretlen. nekem is volt egy barátom, ennyi idős volt mikor megismertem, és láttam, hogy nagyon függ a szüleitől, pedig ő már megtehette volna, hogy önállósodik, nem volt akadálya. én szerettem volna pedig, ha összeköltözünk. 2 év múlva szakítottunk, és nagyon jó döntés volt, azóta eltelt 5 év, most épp egy 21 éves barátnője van, de még mindig otthon lakik. Szerintem a vége az lesz, hogy ráépül a házra és ott lakik majd a családjával. Szóval eléggé látni az ilyesmit előre is, nem kell hozzá több évet lehúzni valakivel.
2008. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nos, hát ez nagyon durva... Én nem is tudom, mit csinálnék ilyen helyzetben, sőt, hihetetlen, hogy ez csak így megtörténik! Lehet túlzok, de tényleg, együtt vagy valakivel, szereted.. és akkor egyszercsak a szülők csettintenek egyet, és hopp, urgott a kapcsolat? Mi lenne, ha titokban lennétek együtt? A szülei elég szívtelenek lehetnek, ha csak ilyen áron vannak a fiacskájuk mellett...

Úgy mellesleg, nem tudom mennyivel lenne jobb neked bekerülni egy ilyen családba, ahol ennyire "érzelemmentesen" megy minden! Talán el kéne felejtened.. Neked is jobb lenne úgy.

2008. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmit se csinálj,szerintem legjobb,ha elfelejted.Ha ennyire a szüleire hallgat,meg az anyagiakkal jön,sok jó nem sülne ki ebből.Azért ez nem semmi,hogy így ránézésre már ezt így kijelentik,hogy nem tudnak elfogadni,ezek szerint téged még csak meg sem próbáltak megismerni,kicsit durva.Bár,ha fiús szülőkről van szó,akkor ezen nem is lehet csodálkozni.Valószínűleg,akkor a szülőknek senki sem lesz elég jó a fiúkhoz.
2008. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hm, hát igazatok van. Most szeretné, hogyha barátok maradnánk, de én erre képtelen vagyok. Titokban sem járhatunk,mert nem szeret hazudni a szüleinek. Köszönöm a válaszokat.
2008. júl. 20. 18:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolt senki, hogy ez egy "jó" indok a fiúnak a szakításra? A szemedbe mondták a szülők, vagy csak a fiútól hallottad? Ha igaz és a fiú szeretne, gondolkodás nélkül téged választana, bocs, de ez így van.
2008. júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azonkívül, hogy csak a szüleinek való megfeleléssel törődik, csinál még valamit? "Nem szeret hazudni a szüleinek." Szeret egyáltalán valamit is? Mondjuk TÉGED? Hagyd a fenébe, ez a pasi egyedül fog megöregedni, és naponta jár ki majd a temetőbe.. már bocsi, ezért a csúnya mondatért, de ennyire nem lehet valaki korlátozott!! Vagy egy pénzéhes ...
2008. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd a pasit, felejtsd el fogsz te talalni jobbat. Tudom konnyu mondani es annal nehezebb megtenni. 7 eve en is hasonlo helyzetben voltam ahol a parom mamaja nem fogadott el, csaladi okok miatt, mert olyan szep es klassz csaladom van (ezt most negativ ertelemben irtam).. A srac nem dobott de a kapcsolat titok kapcsolatba ment. En remeltem h egyszer majd az anyja elfogad, de megrogzott maniaja volt h en a penzre utazom pedig nem igy van. Vartam 3.5 evet es a kapcsolat sosem lepett ki a titok kapcsolatbol. Sosem lett normalis kapcsolat. Hidd el egy ideig kielegit ez a titok kapcs dolog de egy ido utan mikro latod a barataidat normalis kapcsoltabna benned is megfogalmazodik van e igy ertelme. 3.5 ev utan en szakitottam mert elegem lett. O sosem ert be annyira h szembeszalljon anyuci akarataval es megmondja nekem ez a no kell. A sors ironiaja, h szakitas utan ugy adodott h a csaladdal talalkoztam, es a kis penztelen bevandorlo lanybol egy igen csak tehetos, jo anyagi korulmenyek kozott elo, nagy szakmai multtal rendelkezo lany lett.. Akkor mar anyuci elfogadott volna.. de ugye a damage meg lett csinalva, es azt kitorolni nem lehetett. Nekem ez a dolog kihatott az egesz jovobeni kapcsolatepitesemre. Mai napig keresem az igazit.. Hidd el ne tedd!! Megeri meg most elfeledni mint kesobb sokkal tobb fajdalmat okoz neked.
2008. júl. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!