Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy befolyásolja...

Szerintetek hogy befolyásolja egy fiú/férfi személyiségét, ha csak egy nő neveli fel?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre, hogy jobb emberek lesznek( mármint főleg a nőkkel szemben) Jobban odafigyelnek a nőkre, nincs bennük akkora mértékű férfi büszkeség, nem használják ki a nőket, családcentrikusabbak( mivel nekik nem volt igazi, szeretnének), hűségesek( mivel tudják, hogy milyen rossz volt az anyjuknak egyedül és milyen rossz volt nekik apa nélkül felnőni, stb.. Szerintetek?
2011. febr. 13. 08:11
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
26%

Én is egyet értek Veled ebben!A párom épp ilyen!Sokkal udvariasabb,figyelmesebb,tisztelettudóbb,mint az eddigi férfiak akiket ismertem!!

Igazi főnyeremény egy ilyen palit ha talál valaki!!

2011. febr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

Jó esetben az van, amit leírtál (persze nem lesz teljesen puhap*cs)

Rossz esetben pont ,hogy a hátrányára válik és erőszakos lesz. Embere válogatja. Ha azután neveli egyedül az anyja, miután elváltak az apjával, mert az állandóan verte, akkor itt is ugyanúgy kialakulhat a személyiségtorzulás. Szóval ez egy baromi bonyolult dolog!

2011. febr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
36%

Brutális leszek....: akkor főnyeremény, ha a Mama már nem él!


Sohasem fogja elengedni édes pici fiacskáját, aki mindig is jobban fog kötődni hozzá, mint a feleségéhez.

2011. febr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

"egy ilyen palit ha talál valaki"


Sajnos minden második pasit egyedül nevelte föl az Anyja - éppen ez cáfolja a pozitív általánosítást....., mert akkor csupa jó emberek lennének.

2011. febr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
17%
Mivel nincs előtte férfi viselkedés modell, hamarább válik belőle homoszexuális.Persze nem minden esetben van ez így.De a legtöbb homoszexuális, csonka, (férfi nélküli)családban nő fel.Azért tűnik udvariasabbnak, az ilyen férfi, mert női környezetben nevelkedik, női mintákat lát.
2011. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%

"Mivel nincs előtte férfi viselkedés modell, hamarább válik belőle homoszexuális"

Ennél nagyobb badarságot még az életben nem hallottam! Van egy csomó homokos, akinek "teljes" családja van és mégsem hetero!

2011. febr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
A homoszexualitás többféle módon alakul ki.Lehet genetikai hiba, és kialakulhat környezeti, nevelési hatások stb. hatására.Egyébként írtam, hogy nem minden esetben.
2011. febr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
az én párom teljes családban nőtt fel és egy igazi lovag lett belőle és neki a legfontosabb a családja mindenekelőtt.ugyhogy lehet vitatkozni pro es kontra ,de szerintem elsődleges szempont ,hogy mit lát a családban,mert lehet hogy anyuka egyedül neveli a fiacskáját és imádja ,de mellette hetente váltakoznak a partnerek ,én nem gondolom ,hogy ez jót tesz a személyiségfejlődésnek,és sorolhatnám.ugy gondolom ,hogy egy teljes szerető és megértő családtól jobb hatás nem igazán érhető el
2011. febr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Az elrettentő, negatív példa is nevelő hatású - nem követendő, megelőzendő!

Vagyis egy rossz családból is egészséges, sőt edzett személyiségű palánták nőnek föl. - Akár sokkal különbek, mint a széltől is óvott csak nők által terelgetettek.

2011. febr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A mostani párom ilyen, és én nagyon látom a külömbséget. Előtte együtt voltam egy pasival, akinek ugyan együtt vannak a szülei, de az apja folyamatosan csalta az anyját, midnenféle nőcskékkel, erről tudott a családja is valamilyen szinten. A pasi nem ítélte el emiatt az apját, természetesnek tartotta, hogy egy bizonyos idő után, egy férfinak új nőre van szüksége. Engem is megcsalt, rosszúl bánt velem. A mostani párom sosem tenne ilyet, szerintem már csak azért sem, mert látta, hogy milyen nehéz volt az anyjának, miután az megcsalták, elhagyták egy kisgyerekkel.
2011. febr. 13. 09:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!