Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam en iranyitani a...

Hogyan tudnam en iranyitani a kapcsolatot? Mert tudom, hogy o iranyit.

Figyelt kérdés

20 vagyok, a baratom 24 tobb mint 1 eve vagyunk egyutt.

Tudom, hogy o iranyitja az egesz kapcsolatot.

Valami olyan praktikak kellenenek, amikkel en tudnam iranyitani, a hatterbol, ugy hogy ne vegye eszre.

Mert nekem ez nem tetszik, hogy o iranyit es az van amit o akar, hiaba mondok ellent neki ugyis mindegy.

Elhagyni nem szertnem, mert tudom, hogy szeret o is engem , csak nagyon makacs es onfeju.


Valami, amivel biztos, hogy egy kicsit en is tudok iranyitani.


2011. febr. 12. 19:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
Azért ő irányít mert ő a férfi. Mindig azt papoljátok hogy legyünk kezdeményezőek, magabiztosak, stb.... ő pontosan azt csinálja.
2011. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Annyit biztosan tehetnél, hogy nem engedelmeskedsz. Attól, hogy nem hallja meg a nemleges választ, még nem kell ugornod.
2011. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%

NEM szabad hisztizni...azt baromira utálják a férfiak.


Este beszélgettünk pont a férjemmel a témáról...másról jött elő.


Egy kapcsolat akkor jó, ha az egyik fél a domináns, a másik a behódoló. De csak bizonyos mértékig. A domináns félnek viszont nem szabad arrogánsnak lennie, inkább részben a háttérből irányítson, hogy a másiknak is jusson a "dicsőségből".


Mert milyen az, ha mindkettő muja...kérem mi lesz belőlük? Mindenhol mindenki átveri őket stb


Mert milyen az, ha mindkettő domináns...hatalmi harc (valaki már írta), ölik egymást, veszekszenek, szétmennek, összejönnek stb kikészítik egymást.


Nem! Az a jó, ha van irányító és befogadó. De nem megalázáson alapuló. Valóban a taktika és a hízelgés (egyesek szerint képmutatás) nagyon nagyon sokat számít.


Ahogy írták...ne azt mond, hogy "Holnap vedd fel a lila pólót", hanem azt, hogy "Jaj múltkor annyira szexi voltál abban a lila pólóban" hozzá szép szempillarezegtetés és csábos mosoly és megnyomni az annyira szócskát. :)

Ezt bármire rá lehet húzni. Fordítsd ki a szavakat, hogy elérd amit akarsz. Mert el lehet, ha a párod hajlandó kompromisszumra.


Mondjuk nálunk én vagyok a domináns, de igyekszem mindig kidomborítani a férjem erejét és felsőbbrendűségét :) Tudom, hogy tudja, néha megjegyzést tesz. Viszont nem papucs...csak amolyan PatóPálúrféle kényelmes emberke, én meg nyüzsi. Így jól kiegészítjük egymást.

2011. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%
Egy JÓ kapcsolatban egyik fél sem irányít.
2011. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
a mérleg ha nem egyenlő súly van rajta eldől vmelyik irányba... 20 éves vagy még van esélyed boldogságra..
2011. febr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Megváltozni nem fog. Döntsd el, akarsz-e így vele lenni, hogy ilyen. Ha igen, akkor ne morgolódj, ha nem, akkor lépj le.

Mellesleg ha igazán szeretne, akkor figyelembe venné a véleményedet, nem lenne szükség trükkökre meg hisztire. Ez nem önfejűség kérdése.

2011. febr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
írj konkrét példát hogy miben irányít
2011. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

"Valami olyan praktikak kellenenek, amikkel en tudnam iranyitani, a hatterbol, ugy hogy ne vegye eszre."


Ilyennek egyik fél részéről sem szabadna megtörténnie. Nem is úgy hangzik, mintha egy kapcsolatról beszélnél, hanem mint valami üzletről.

2011. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!