Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam en iranyitani a...

Hogyan tudnam en iranyitani a kapcsolatot? Mert tudom, hogy o iranyit.

Figyelt kérdés

20 vagyok, a baratom 24 tobb mint 1 eve vagyunk egyutt.

Tudom, hogy o iranyitja az egesz kapcsolatot.

Valami olyan praktikak kellenenek, amikkel en tudnam iranyitani, a hatterbol, ugy hogy ne vegye eszre.

Mert nekem ez nem tetszik, hogy o iranyit es az van amit o akar, hiaba mondok ellent neki ugyis mindegy.

Elhagyni nem szertnem, mert tudom, hogy szeret o is engem , csak nagyon makacs es onfeju.


Valami, amivel biztos, hogy egy kicsit en is tudok iranyitani.


2011. febr. 12. 19:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
szerintem fájjon a fejed es mindig menstrualj, de foleg keress egy masik pasit! ENNYI!
2011. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ez lenne a megoldas.

De sajnos ismerem a jo oldalat is, es azt nehez otthagyni, mikor tudom, hogy nagyon sok pasi azt amit o megtesz nem tenne meg ertem.

2011. febr. 12. 20:00
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Beszeld meg vele, hogy neked is van beleszolasod a kapcsolat mukodesebe es hogy ugy erzed hatterbe van szoritva velemenyed. Ez miatt boldogtalan vagy es mindenkepp akarod hogy valtozzon.
2011. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha valaki irányitó tipus azt nagyon nehéz befolyásolni.

Te pedig nem lehetsz az csak úgy,vagy ilyen a természeted vagy nem,változtatni nem igazán tudsz rajta.

Én is irányitó term. vagyok és amit szeretnék ahhoz ragaszkodom,nem lehet befolyásolni.

De az én párom pont az ellentétje,nem szeret döntéseket hozni stb.

Szóval mi kiegészitjük egymást.

Én azt javaslom keress mást vagy fogadd el.

2011. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

én úgy irányítok, hogy észre sem veszem.

szóval még ha beszélsz is vele erről vagy próbálod te másfelé terelni, akkor sem fog menni.

2011. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Dicsérettel, hízelgéssel próbálkozz. Ha azt mondod, "vedd fel ma a lila pólódat", nem fogja, de ha megemlíted, milyen szexi benne, tuti előveszi. És ez minden más területen is működik.
2011. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
NEM!!!! Baby, ha valaki ennyire makacs es onfeju, azt hagyni kell a sajat leveben foni! Hidd el nekem, en 42 evesen talalkoztam egy olyan ferfival, hogy azt mondtam, "ha en ezt elobb tudom, nem szenvedek ennyit a hulyektol"..... hagy a fenebe ezt a s@ggfejet, es lepj tovabb, sok kedves ficko rohngal a vilagban, ne ragadj le egy ilyen bunonal, mert csak vesztegeted az idodet! Hidd el, tenyleg, tapasztalatbol beszelek, nem eri meg!
2011. febr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hisztivel nem megy, mar probaltam. Dicserettel meg nem tudom.

En is olyan vagyok , hogy szertnek iranyitani, de elfogadom mindenki masnak is a donteset es nem avatkozom bele sok mindenbe.

Amire eszbekaptam, addigra mar o iranyit mindent.

2011. febr. 12. 20:20
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Engem úgy irányít a barátnőm, hogy azt hiszi, észre sem veszem. :)
2011. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Ha téged ez zavar, akkor bizony vagy a sarkadra állsz és dominanciaharc kezdődik, vagy keresel egy normális fiút!
2011. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!