Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S! Szerintetek? Lennt!

S. O. S! Szerintetek? Lennt!

Figyelt kérdés

Van egy keresztanyám akit egy évben egyszer látok. Utoljára 2009-ben láttam. IWIW-en tartom vele a kapcsolatot (naggyából) de mivel bejött a Facebook láz, ezért inkább ott vagyok, keresztanyám pedig nincs fennt. Na mindegy, most eldöntöttem hogy írok neki, de előtte megnéztem a képeit.

Nagyon megdöbbentem, mert rajtam kívül van még 2 keresztgyereke, akik ott viritanak a képen, én meg sehol. Ekkor még nem is volt baj, de amit írtam neki, elolvasta és nem válaszol. Az elöző levelem amit 1 éve küldtem azzal is ez lett. Pedig minden nap feljár IWIW-re!

Elmondjam anyuéknak?

És Ti is kibuknátok?


UI.: Sorry a helyesírási hibákért, és hogy ennyi kérdést rátok halmoztam!


2011. febr. 11. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Az én keresztanyám ugyanabban a városban él ahol én, kb 15 perc gyalog a táv közöttünk. Mégsem tartom vele a kapcsolatot. Ő nem kíváncsi rám én meg nem erőltetek semmit. Bár én már felnőtt ember vagyok.

Szerintem te se erőltesd!

Meg mi értelme ezen kibukni? Fölösleges. Éld tovább a kis életed, aztán ha akar vmit akkor majd megkeres. Nem kell erőltetni ami nem megy!

Bocsi, hogy ennyire nyers vagyok, de ne is törődj ilyennel! Ez legyen a legnagyobb gondod a világon!

20/L

2011. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű hogy velük nem csak 1 évben egyszer találkozik. Lehet hogy rosszul esne a dolog, de nem érdemes vele foglalkozni. Vagy ha mégis hiányzik neked akkor próbáld meg valahogy felvenni vele a kapcsolatot. Én pl. talán ha kétszer láttam a keresztanyámat.
2011. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem értem mi ezzel a probléma. Eleve szinte sohasem találkozok, miért kéne azt a látszatot keltenie, hogy hűűű micsoda jóban vagytok, mikor nem is?

Az persze bunkóság, hogy nem válaszol a leveledre, de szerintem ilyesmin így hisztizni nagy butaság.

2011. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Csak tudod, nekem is nehéz hogy így le se sz_r az az ember aki 1 évig nagyon közel állt hozzám!

2011. febr. 11. 16:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha csak évente 1x írsz neki levelet nekem gyanús a dolog, hogy te is lesz*rod....
2011. febr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én itt csak két kérdőjelet látok.

Igen, mondjad, csak ne elmondásnak, hanem megbeszélésnek hívd. Lehet hogy a szülők többet tudnak a viselkedéséről.

És ugyanúgy, ahogy most tőlünk, keresztanyudtól is

kérdezd meg. Lehet, hogy fogalma sincs arról, neked ez valójában mit jelent.

Igen, én is kibuknék, mert bántana, hogy azt gondolom, eddig is csak egyoldalú volt a kapcsolatunk.

2011. febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

"Van egy keresztanyám akit egy évben egyszer látok. Utoljára 2009-ben láttam." "Ekkor még nem is volt baj, de amit írtam neki, elolvasta és nem válaszol. Az elöző levelem amit 1 éve küldtem azzal is ez lett.""Csak tudod, nekem is nehéz hogy így le se sz_r az az ember aki 1 évig nagyon közel állt hozzám!"


Kicsit összevissza vagy... Te sem foglalkozol vele, ha 1 éve írtál neki utoljára, akkor mit vársz? Amúgymeg hogy állhat valaki közel hozzád, akivel nem tartasz kapcsolatot?

2011. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez van uncsimékkal. 2008ban láttam őket utoljára, egyikkel még beszéltem twvaly nyáron/ig, de ráírok MSN-en hogy szia, vissza se ír. pedig jókat elhülyéskedtünk.... Ez van.

sztem elmondhatatod anyudéknak

2011. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hupsz :D előző vagyok

tavaly nyáron :D ők am fiúk én meg lány. :D


13,5/L

2011. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!