Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18éves vagyok, a srác, akivel...

18éves vagyok, a srác, akivel nyári nyaraláson ismerkedtem meg 15éves. (lent folytatás. Hogyan felejtsem el? Mit tegyek? )

Figyelt kérdés

Egy hétig állandóan együtt lógtunk, jól éreztük magunkat. Azalatt az idő alatt szinte semmit nem ettem, nem volt étvágyam, mert állandóan rá gondoltam, és alig vártam, hogy végezzünk az evéssel, hogy kimehessünk, és együtt töltsük a napot.

mivel 200km választ el minket,nagyon nehéz..nyár óta most találkoztunk megint.nem volt az ami nyáron, hogy állandóan kereste a társaságomat..:/ eldumálgattunk,de igazából nem volt semmi..így fél év után jó volt látni,de most kezdődik előről a szenvedésem.. :/ Inkább ne is akarom soha többé látni..

Igazából a korkülönbség nem zavar..aki volt már a helyzetemben,értheti,hogy a kor tényleg nem számít..


2011. febr. 9. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
A kor tényleg nem sokat számít, de nem ebben a relációban. Példa: más a helyzet egy 35 éves férfi és egy 38 éves nő esetében. Mind a ketten felnőttek. Te már nagy lány vagy, ő meg még egy kis suhanc. Valószínű csak zrikálnák, ha kiderülne, hogy beléd szerelmes. Ne tedd ki magad ennek, próbáld elfelejteni ezt a fiút. Jöhet egy korban jobban hozzád való.
2011. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Egyetértek az elsővel, de hozzátenném, hogy van, amikor tényleg nem számít. Mármint ha a kérdező képes ilyen helyzetekbe kerülni és szenvedni miatta akkor nem lehet annyira komoly, felnőtt nő. Így kb mindegy, szóval simán kezdhet a kissráccal.

200 km nem olyan sok, egyik haverom és köztem is annyi van. (Nem volt mindig csak haver...) Néha simán találkozhattok.

Ha viszont el akarod felejteni akkor kezd ismerkedni másokkal akkor is, ha nem akarsz. Előbb-utóbb megismersz egy olyan embert, aki majd jobban érdekel és akkor kiszeretsz a mostani srácból.

2011. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem 15 évesen imponált a srácnak, hogy egy 18 éves csaj lóg vele, és lesz miről mesélnie a haveroknak. Ha mindezek ellenére most semlegesnek tekint, akkor az azt jelenti, még ennél is kevesebb érzés volt részéről a dologban.. Értsd meg, egy 15 éves fiú egészen másképp gondolkodik, mint egy 18 éves lány, úgyhogy sohasem lehetnétek sikeres pár - mármint a következő néhány évben. Valószínűleg az ő fejében egészen másképp játszódtak le az események, mint a tiédben.

Tekints rá haverként, és keress valaki mást, aki után sóvároghatsz.

2011. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!