Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek örülne neki?...

Szerintetek örülne neki? Főleg fiúk válaszát várom!? De lányok is ötletelhetnek?!

Figyelt kérdés

nem kedvencünk a Valentin nap mert nem magyar ünnep =)

De azért h mi se lógjunk ki a sorból azért 1 kis aprósággal meglepjük egymást legalább is én =)

15 hónapja vagyunk együtt

És arra gondoltam h csinálok magamról v. kettőnkről egy képet<<< melyik lenne a jobb?(sztem emin 2en vagyunk mert nem vok ego =D )és azt kiszerkesztem egy szép idézettel kinyomtom fotó papírra utána meg kis ragasztható szives és kis kövekkel kidíszítem még


2011. febr. 9. 16:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

1, nem tudok kötni

2, több olyan haverjai vannak akiknek nincs bnőjük szóval azok örülhetnének ha vkitől kapnának egy ilyet sztem

3, sztem aki ilyennel szivatj a haverját az elég gyerekes, nem egy rózsaszin cukormázas képre gondoltam hanem 1 natur képre egy idézettel az alján és a keret közepére egy szivecske meg max a sarokba vmi kis kő ennyi, ne ennyi habcsókra gondolj

2011. febr. 9. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!