Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent flörtölni? Hogyan...

Mit jelent flörtölni? Hogyan kell?

Figyelt kérdés

félek, h vki félreérti, és rögtön azt hiszi, h akkor ma este nála is „alszok”. h kell úgy flörtölni, h ne legyen félreérthető? Csak egy kis beszélgetés legyen belőle, vagy még az se. Szeretném ezzel növelni kicsit az önbizalmamat és megismerni más pasikat, a reakcióikat, viszont senkit sem szeretnék becsapni, félrevezetni, kihasználni. Lehet h tök hülyén hangzik..

20L


2011. febr. 9. 14:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nincs harag:) Csak mint nők legyünk valahol büszkék :)
2011. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az a ciki hogy a 20 évest a 14 éves látja el tanácsokkal,és nem az hogy a 14 éves már flörtölgetést oktat...
2011. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Leírnám MÉGEGYSZER

hogy nem kioktatás volt csak TIPP!

Sajnálom,hogy ilyen nehéz ezt felfogni...:S:)

2011. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

@ 15:56

Miért lenne ciki? Van akit nem foglalkoztat a dolog a 20-as évei elejéig, vagy még tovább. Én 23L vagyok és még életemben nem flörtöltem...

2011. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
tarthatjátok cikinek, nem érdekel. Normális lánynak tartom magam, és nem flörtölgettem összevissza végig a fiatalságomat. Most sem szeretnék vad kapcsolatokba belemenni, csak egy kis szemezés, beszélgetés. lehet ez ciki, szerintem inkább értékelendő...
2011. febr. 9. 19:19
 16/20 anonim ***** válasza:

Hát én azért besz*rtam a 14 éves lány válaszán...:D magnifique meg lányméretű cipő :D:DD:D:D::D

Amúgy kérdező...ezt nem lehet csak úgy tanulni, majd ha olyan a helyzet adja magát :) A lényeg, hogy add önmagad, legyél humoros és magabiztos. Nem kellenek az ilyen béna sablondumák, azoktól mindenki csak a fejét fogja... 22/L

2011. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Tényleg szívből tudom sajnálni azokat akiknek még mindig nehezükre esik felfogni hogy TIPP volt! egy példa egy aprócska példa lényeg benne a szemezés volt meg az aprócska mosoly... de hát képtelenek vagytok ezt felfogni...
2011. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
De te most mit lovagolsz ezen? Megmosolyogtattál pár válaszadót, ez van.
2011. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

neeem neeem félreérted!

nem én "lovagolok" ezen hanem mindenki azon lovagol,hogy egy 14 éves lány leírt egy vagy kettő flörtölési tippet egy 20 éves lánynak

és szépen szólva már nagyon idegesít... :):):)

2011. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

neeem neeem félreérted!

nem én "lovagolok" ezen hanem mindenki azon lovagol,hogy egy 14 éves lány leírt egy vagy kettő flörtölési tippet egy 20 éves lánynak

és szépen szólva már nagyon idegesít... :):):)


Egyetértek,ne a 14 éves tehessen már arról hogy a 20 évesnek nincs ötlete és a gyakorin sír a szája,hogy,hogy kell flörtölni,nonszensz...

2011. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!