Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent flörtölni? Hogyan...

Mit jelent flörtölni? Hogyan kell?

Figyelt kérdés

félek, h vki félreérti, és rögtön azt hiszi, h akkor ma este nála is „alszok”. h kell úgy flörtölni, h ne legyen félreérthető? Csak egy kis beszélgetés legyen belőle, vagy még az se. Szeretném ezzel növelni kicsit az önbizalmamat és megismerni más pasikat, a reakcióikat, viszont senkit sem szeretnék becsapni, félrevezetni, kihasználni. Lehet h tök hülyén hangzik..

20L


2011. febr. 9. 14:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A flörtölésnek pont az a lényege sztem, hogy félreérthető, kétertelmű...
2011. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Már a beszélgetés elején beleszövöd a mondókádba, hogy nem kenyered a gyors ismerkedés utáni testi kapcsolat.
2011. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
44%

Nézz a szemébe majd el majd vissza és dobj neki egy aprócska mosolyt:) és erre álltalában vissza is mosolyognak a pasik:) ha visszamosolygott vagy úgyérzed bejött neki amit csináltál akkor elegyedj szóba vele alap témákkal "de jó a cipőd hol vetted nem volt lányméretben is?" vagy "hmm...ez a parfüm manyifik(ez azt jelenti,hogy isteni) "

vagy hogy kérj utbaigazitást vagy ami csak úgy jön a témának csak te szabhatsz határt. és ha meg van az összhang könnyű préda...senki és semmi sem állhat az utadba.

ha belemelegdtetek a beszélgetésbe hívd el valahova ha ő még nem tette:) egy koncertre egy házibuliba...sétálni bicajozni...stb. sok sikert:):)

14/L

2011. febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszi, a vicc az, h épp Svájcban élek, francia nyelvterületen.ezzel a "mányifik"-kal nagyon betaláltál :) de ezt azért mégsincs kedvem mondani.. .:S
2011. febr. 9. 15:15
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Úristen 14 éves ad tippeket egy 20 évesnek????:| Ne is haragudjon senki se, nem bántás. De szerintem 14 évesen még nem a flörötléssel illetve annak tanításával kell foglalkozni. Tudom-tudom már nagylány mindenki. Én is annak éreztem magam..DE most ballagot a 8dikból..Csajszi te meg egyetemista vagy(stb.)..


Én ha flörtölök..max mosolygok rá..nem megyek oda cipőt dícsérni és egyebek.. Ha odajön hozzám, akkor már tudom, hogy felkeltettem a figyelmét/érdeklődését.. Ő a pasi ( tudom nem mindig így van és hogy ez a fontos) de mivel ő szerintem alap hogy ő szólít majd meg... :)

2011. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
kedves h tippeket ad, más kérdés h nem fogadom meg, mert nekem sem ez a stílusom. ettől még ő jószándékból tette. Én viszont nem tudnék odamenni ilyen szöveggel, szóval erőltetett lenne, annak meg nincs értelme.
2011. febr. 9. 15:23
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kedvességgel van baj, csak meg vagyok döbbenve. És a vicces hogy 14 éves létére nagyobb gyakorlata van benne mint Neked. Ne vegyétek sértésnek. Szerintem neked pont időben van.. Amugy én se vagyok "odamenős" típus..Jön ha akar valamit.. ebből is levonhatsz konzekvenciákat.
2011. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
77%
A gáz,hogy a csajok (tudom ,hogy én is az vagyok) arra várnak,hogy majd mindig a pasi megszólítja,odamegy és kész... Ez egyáltalán nem így van. amúgy meg csak tippeket adtam... nem azt jelenti,hogy pont ezt mond csak egy példa volt... . 14 évesen számomra sem a legfontosabb a flört de azért 14 évesen már mindenki elgondolkozik azon,hogy ha MAJD megtetszik neki egy srác/lány akkor mivel szólítaná meg vagy mivel hívná fel magára a figyelmét... És mégegyszer NEM KIOKTATTAM csak TIPPEKET ADTAM!:)
2011. febr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de látsz valahol olyat hogy pocskondiázlak? vagy szidlak? tudom hogy csak tippeket adtál. Amugy meg majd rájössz te ishogy nem biztos hogy jo ha te mész oda..mivel ebben a világban, minden nő ku-vának van beállítva..ha odamegyek lehet nem is kellek majd neki.. " ilyen könnyen megkapható?.." "biztos viszket a luka" stb..főleg a mai fiatal srácok (tisztelet a kivételnek:) )
2011. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

Nem szidsz .

bocsáss meg ha "flegma "voltam.

Ebben igazad van.

:)

2011. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!