Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hugommal? -. -

Mit csináljak a hugommal? -. -

Figyelt kérdés
A hugom 5 éves, júliusban lesz 6, de olyan szinten 18-nak érzi magát hogy már az borzasztó. 18 vagyok, már 3 évesen nézte, hogy hogy festem a körmöm, és hogy melltartót hordok, kifestem a szemem stb.Mindig csak mosolyogtam rá, és mondtam neki, hogy ha annyi idős lesz mint én őis kifesheti a körmét, most, hogy 5 éves, már nem tudja hova szálljon magától, elvette a körömlakkomat és összevissza kifestette a körmét, magára vette a melltartóm (persze nem csatolta össze) és próbálta szempillaspirálal kihúzni a szemét, mikor megláttam, kicsit leszidtam, hiszen más gyerek is csinál ilyet, de az már túlzás volt, hogy oviba elment úgy, hogy a melltartómat elcsorta, a körméről lese mosta a körömlakott, a szája tiszta rúzs volt, persze ő az ovi mosdóba festette ki magát, most én igazán nem tehet róla, hogy ő elnézte, hogy én mit csinálok...-.- már attól félünk, hogy nagykorába prosti lesz -.- itthon is úgy viselkedik mint egy 18 éves, olyat is mondott az ovonő, hogy a mosdóba smárolt egy kisfiúval...Anyámék teljesen kivannak, és már ciki neki az anyuval vagy apuval oviba menni, vagy velem jön ha kivagyok festve -.- vagy képes itthon maradni, anyum jól elverte a seggét, de nem hatott, most ha megverné nem érne velem el semmit. Mit csináljunk??:/
2011. febr. 6. 19:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

:DDDDDD

Nyugi, keresztlányom is mindig sminkel és én is sminkeltem ilyen idős koromban,így gyakorol az ember. Sőt, húgom is. Majd leszokik róla, ettől nem lesz prosti. Én is smároltam a szomszéd sráccal,az ovis kor ilyen, felfedezi az ember, hogy létezik fiú és lány. Nyugi, kinövi :)))

2011. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%

Hát, talán normális példát kellett volna mutatni neki.

Vajon hányszor látta a nővérét könyvvel a kezében?:)

2011. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem a hugodat kéne oltani, hanem anyádat helyretenni. Érthető, hogy másolni próbál téged, mint felnőtt nőt, minden kisgyereket érdekel a körömlakk és más felnőttes dolgok világa, na de azért anyád dolga lenne ezt ésszerű keretek között tartani. Nehogymár egy 5 évessel ne bírjon, mi lesz 10 év múlva?
2011. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ha most nem tudjátok megnevelni, mi lesz később?
2011. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy teljesen normális és egészséges dolog az ő korában. A játékfejlődés egy szakasza. Szerepjátéknak hívják, mikor a körülötte levő felnőtteket utánozza (orvososat, rendőröset, papás-mamásat játszanak, vagy csak téged utánoz).

Nem véletlenül lehet kapni külön gyerek sminket. Minden kislány elcsórja az anyukájától a rúzsát vagy a melltartóját és kipróbálja.

Ilyen idős koromban egyébként én is kipróbáltam a csókolózást, mert láttam egy filmben és kíváncsi voltam. Honnan tudhattam volna, hogy az nekem nem való, hiszen mások is csinálták?

És teljesen egészséges felnőtt lett belőlem. Nem k*rva, hanem jelenleg gyermekápolónak illetve szülésznőnek tanulok.

21/L

2011. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is ápoló vagyok :) És jelentem én még anyukám betétjét is elloptam 5 évesen :)
2011. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
kamuszagot érzek a levegőben....
2011. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

mielőtt elmegy oviba nézzétek át a táskáját, hogy nincs e benne rúzs, melltartó...

így legalább oviba nem égeti be a szüleit

2011. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
A lányom 5 éves korában nagyon csendes volt a nagy szobában. Bementem és körbenéztem, vajon hol lehet a bestia. Hát mit látnak szemeim, a neszeszeremből kivette az összes kozmetikai festékemet és macskabajszokat rajzolt a szemfestékemmel és a rúzsommal, az arca meg tiszta lila, kék volt. Ezt minden ilyen idős korú kislány eljátssza. Én lefotóztam, még a mai napig is sokszor megnézem. Nem bántottam érte, de azt elmagyaráztam neki, többet ilyet nem szeretnék látni.
2011. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%

Magas polcra kell tenni a smikkészletet legalább azt, és zárt fürdőajtónál maszkírozd magad. Úgy nem látja hova dugod el. Az, h a ruháidat próbálta elfér, de a smink? Véletlenül belekenheti a szemébe vagy bármi.

Én ezt tenném, elrejteném a festékeimet!

2011. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!