Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan/mikor mondanátok el,...

Hogyan/mikor mondanátok el, ha. (? )

Figyelt kérdés

Ha összejöttök egy lánnyal/fiúval, akinek sok barátja van, nektek viszont egy sincs, vagy max 1-2.

Mikor mondanátok el, és hogyan?


2011. febr. 6. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a személyiségedből sejti.
2011. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legyen 1-2 igaz mint 20 köpönyegforgató.
2011. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

az ilyen kapcsolatok nem tartanak sokáig:(

túl nagy a két fél közötti differencia

2011. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy mi van?:OxD

Evvel miért kell várni, hogy elmond?:O Van olyan aki úgy összejön valakivel, hogy azt sem tudja hány haverja van?:O Meg szerintem egy normális kapcsolatban ez nem akadály...

...Meg sem merem kérdezni hány éves vagy.

2011. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Sehogy:) Úgy is kiderül. Képzeldd el azt a szitut, hogy folyamatosan sztorizgat és egyszer csak leesik neki, hogy te meg se szólalsz és akkor rá fog kérdezni, hogy te miért nem beszélsz és akkor kénytelen leszel, megmondani, hogy nincs miről beszélni :)


Hogy ez mennyire tré az attól függ, hogy mennyire mélyül el a kapcsolatotok, meg attól, hogy te mennyire vagy művelt/intelligens/olvasott/talpraesett..stb. hogy ki tudd tölteni azt az űrt, amit a sztorik hiánya okoz a részedről.


Nekem sikerült, szóval ne sz@rj be ;))

2011. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi ezzel a baj? :)

Az én páromnak sok barátja,ismerőse van.Nekem meg alig,sőt szinte nincs is.

Ne aggódj, ő legfőképp rád kíváncsi és nem arra,hogy hány barátod van :)


21/L

2011. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok, ha akarsz a témáról beszélgetni, akkor küldj egy e-mailt. De még egyszer csak ugyan azt tudom írni, legyen pár igaz, mint 20 álnok.
2011. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mit kell ezen elmondani? ugyis észreveszi


minden kapcsolatot kezdtem volna azzal,hogy : van 2 kutyán,1 cicám,3 hörcsögöm,15 jó barátom,54 haver, 1 anyám,1 faterom,1 öcsém,neki 1 papagáj?...:D

2011. febr. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!