Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor találtátok meg a nagy őt?

Mikor találtátok meg a nagy őt?

Figyelt kérdés
Hány évesen jöttetek össze a nagy ő-vel ? :)
2011. febr. 6. 12:28
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
73%
ui: a nagy ő-t viszont tökéletesen írtad helyesírási szempontból.
2011. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves utolsó ! Te azért jársz gyakorira,hogy mindenbe belekess,vagy hogy a kérdésre ill.segitségre válaszolj ?"


milyen humortalan itt valaki, senki nem a helyesírásodat kritizálta, pláne, hogy semmi baj nincs vele...ne akarj mások kommentjébe olyat magyarázni, ami nincs benne...


talán a humortalanságod nagyban befolyásolja, hogy nem találkoztál még a nagy ő-ddel....;)

2011. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

19 évesen éreztem úgy hogy ő a bizonyos nagy Ő. Viszont ő nem viszonozta a szerelmemet. Tudom hogy soha senkiért nem leszek úgy oda mint érte.

A mostani páromat is nagyon szeretem, vele képzelem el a jövőmet is, boldog vagyok hogy nincs az a bizonytalanság sem.

22L

2011. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
az én nagy találkozásom a nagy ő-vel nagyon bonyolultan kezdödött, és 16 éves voltam akkor :) Rá egy évre jöttünk igazán csak össze és azóta is boldogok vagyunk és remélem öröké együtt leszünk :)
2011. febr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy 18 évesen :). Most 22 vagyok. Azóta tényleg mindketten nagyon sokat változtunk, de szerencsére egymáshoz közeledve.
2011. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Én már olyan öreg vagyok, és 2 akkora csalódáson vagyok túl, hogy megelégszem a kis ő vel is. :) Aki jelenleg a férjem, és minden tiszteletem az övé.


Amúgy 15-21 az első anyukája mást akart feleségnek el is vette 6 évig tartott és imádtam

Továbbá 25-28 a második és megcsalt az excsajával. Kettejük között nem volt más, mert elég nehezen hevertem ki mindegyiket.


34N

2011. febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
63%
jaj, istenem, itt mindenki leírja, hogy hány évesen jött össze az aktuális párjával hehhhehe
2011. febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

ezt majd a halálod előtt egy órával tudod csak elmondani, hogy ki volt a nagy ŐŐŐŐŐŐŐŐ :D


addig meg hidd csak azt minden komoly kapcsolatra, h na végre megtaláltam.

2011. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"jaj, istenem, itt mindenki leírja, hogy hány évesen jött össze az aktuális párjával hehhhehe"


Na, itt a pont! :) Minden szerelmes nő leírja hogy mikor jött össze az aktuális pasijával....... mert a szerelmes ember azt hiszi hogy mindig pont a nagy ő-vel jár. De tény hogy majd a halálunkkor jövünk rá ő volt-e vagy csak a rózsaszín felhőcske.

2011. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

mindenkinek sok boldogságot kívánok :)

Én megtaláltam a nagy szerelmet,egymással képzeljük el az életet és teszünk is érte !

2011. febr. 6. 20:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!