Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha vki depresszió...

Szerintetek, ha vki depressziós, és ezt méghozzá pszichiáter igazolta, azt a személyt meg kell érteni, ha éppenséggel nem a legjobban teljesit az iskolában?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy ez lehet-e kifogás, mert tudom, hogy nem. De egy szülőnek szabad volna állandóan gyötörni a gyerekét azzal, hogy milyen jegyet kapott, miből ir holnap ellenőrzőt stb., ha tudja, hogy milyen rossz passzban van? Mert az enyémek folyton ezt csinálják...
2011. febr. 6. 10:44
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Ne a szüleidet bántsd. Kérj anyukádtól segítséget és az orvostól. Ha tényleg depressziós vagy akkor gondolom az orvos kezel!Ha nem akkor minimum ,hogy egy pszichológushoz elküld.

Te egy enyhe depressziós fázisban lehetsz ahonnan jobb az esély ,hogy kijuss ,ha!!! a szüleiddel beszélsz, és úgy alakítod a dolgaidat ,hogy pozitív dolgok érjenek. Ha súlyosabb lesz mint nálam ,akkor tanulni egyáltalán nem bírsz majd , sőt nagyon síralmas életbe lépsz be ahonnan nehéz a kiút. Én ez miatt hagytam ott az iskolát és most ez miatt még rosszabból érzem magam. Hiszen itt állok betegen (súlyos depresszió és hangulatzavar), szedem a gyógyszereimet , munkanélküli vagyok , az egészségem totálisan tönkrement , a körülöttem levő embereket egyfolytában bántom akaratom ellenére. Olyan rohamok jönnek rám ,hogy nem sok hiányzik ,hogy vagy orvos vigyen el vagy magamtól feküdjek be a pszichiátriára!

Próbáld elfogadni magad, úgy ahogy vagy! Nekem a fogsorom nem huu de szép ,suliban volt aki piszkált , de azt attól lehet élni. Mindenkinek van szépséghibája.


A szüleidre rátérve: örülj ,hogy foglalkoznak veled. Nekem 16 éves koromba kérdezte meg anyum először ,hogy megtanultam e holnapra. Addig nem érdekelte és az után sem. Volt ,hogy saját magam találtam ki ,hogy szobafogságom van a rossz jegy miatt. Csak hogy lássák ,hogy érdeklem a szüleimet! És még sok ilyet mondhatnék.

A legkönnyebb azokat megbántani akikkel együtt élsz , de hidd el a szüleid szeretnek és csak a jót akarják neked. Én örülnék ha ilyen szüleim lettek volna,lehet ,hogy most nem itt tartanék.....

2011. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!