Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egész életemben titkolózzak?

Egész életemben titkolózzak?

Figyelt kérdés
40éves férfi vagyok,rendezett családi háttérrel.Feleség,gyerekek.5éve jöttem rá,hogy szexuálisan vonzanak a férfiak.Próbáltam elnyomni magamban ezt az érzést egész idáig:új munkatárs érkezett a cégembe nemrég.Éreztem hogy nem stimmel vele valami,túlságosan visszahúzódó,stb.A lényeg a lényeg életemben először kipróbáltam a dolgot,Vele.Azóta gyötör a bűntudat.Váláson gondolkozom,de ezt a dolgot az életben nem vállalnám fel,túl sokan ismernek ahhoz.Már az is segített most,hogy leírhattam,mert senkinek se merem elmondani.Nem tudom mi lenne a helyes,de azóta a feleségemhez hozzá se bírok érni..
2011. febr. 5. 03:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne nyomd el magadban ezt az érzést, főleg ha a feleségedhez azóta hozzá se bírsz érni.....

Az sem lenne helyes, ha közölnéd vele, hogy biszex vagy, mert kiborulhat idegileg, én inkább kipróbálnám, ez a vonzódásom a férfiakhoz mennyire erős?? Ez döntse el, hogyan tovább!!! Hidd el, én is biszexuális vagyok, nekem is nehéz volt, nő vagyok kipróbáltam mindkét nemmel, többször is, de azt találtam, inkább heteroszexuális vagyok, 80%-ban és ez a hajlam ami a nők felé húz, ez 20%. Vagyis én a heteroszeualitás melett döntöttem, mert a leszbikus hajlamom ellenére, erősebbnek bizonyult a hetero oldalam. És azóta a lelkem is megnyugodott!!!

Ezt tudom neked javasolni...

2011. febr. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ne nyomd el magadban az érzést, de ne is vállald nyíltan, mert Magyarországon "megköveznek" érte, a sok hetero ezt nem értheti meg. Németországban, ahol dolgoztam, ott egy homoszexuális pár nyíltan csókolózhat az utcán, nem fogják őket agyonverni érte! Ott vannak a Bruno shopok, kifejezetten homoszexuálisoknak és lehet randizni, ismerkedni is, nagyon kellemes, baráti légkör, ott megértenek téged. [link]

Minden nagyobb városban vannak Bruno shopok és randi helyek, ahol ismerkedni lehet, a berlini Bruno akkora, mint a fogarasi Tesco! De mielőtt döntesz, gondold át, ez az érzés csak fellángolás vagy valóban homoszexuális vagy-e. Nem mindegy!

2011. febr. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!