Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, akinek...

Mit gondoltok arról, akinek 21 évesen 2 gyereke van 2 apától?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 11:09
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
75%

A körülményektől függ. Ha napközben a kocsmában vadássza a következő gyereke apját, ameddig a kicsit otthon üvöltenek, akkor elítélem őt is és az anyját is, aki ilyennek nevelte.

Ilyet ismerek..


Ha pl fiatalon teherbe esett, a párja elhagyta, de ő egyedül nevelte a kicsit egyetem mellett, és végre talált magának egy normális pasit, akivel újabb gyereket vállaltak, akkor viszont elismerésem. Igaz, nekem nem célom fiatalon gyereket szülni, de ha ő saját döntéséből, felelősen csinálja, akkor minden esélye megvan a normális, boldog életre.


Ismerek ennél cifrábbat is.. 6 testvér, 4 apától és 3 anyától.. ilyen-olyan módon szinte mindenki féltestvére mindenkinek:) De boldogan élnek.. és nem kisebbségről beszélek..

2011. febr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy most mellényúlok, de nem arról a lányról kérdezel véletlenül, aki végső kétségbeesésében a kisebbik, 2 hónap körüli babájánál az örökbeadáson gondolkodik?

Ha nem, akkor bocsi. Ebben az esetben lehet jó anya, felelősségteljes felnőtt.

Ha igen, akkor íme a véleményem:

Naiv volt, bízott abban, hogy miután az első pasi elhagyta, a második apja lesz a lányának és támasza neki. Eleinte így is nézett ki, a második pasas mindenáron gyereket akart, aki meg is született. Csakhogy most már nem kell neki igazán. A lány nem tud albérletet fizetni egyedül, a pasikra nem számíthat, a testvére elutasította, anyukája nem él. Dolgozni egy 2-3 hónapos baba mellett nem tud. A testvére javasolta neki az örökbeadást, de Ő imádja a fiát is. Csakhogy nincsenek lehetőségei. Segítséget, tanácsot várt ezen az oldalon. Erre megkapta, hogy felelőtlen ku*va, nem anyának való, stb..

Én azt gondolom, hogy mindannyiunkkal előfordulhat, hogy hibát követünk el. Aztán vagy ki tudjuk javítani, vagy nem. Vagy kapunk segítséget, vagy nem. De azt messzemenően gusztustalannak érzem, hogy sokan beletörlik a lábukat egy ennyire szerencsétlen teremtésbe.

2011. febr. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
75%
Nem ítélem el!Bárkivel megtörténhet,hogy rosszúl dönt!Viszont az iskolái nekem sántítanak...Most 23 ,már van 2 gyereke amivel min.2 év kimaradt a suliból és mégis egyetemi végzettsége van?Na ezt,hogy csinálta?Mert ezért viszont irigyelem!!!!!
2011. febr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Senkinek nincs joga ítélkezni a másik ember fölött. Ha fele annyit törődnénk a saját dolgunkkal mint hogy a máséba ütnénk az orrunkat talán jobban haladnánk mindennel.
2011. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
46%
irigylésreméltó
2011. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:

Az első terhességnél 17 éves voltam, az apuka elhagyott, amikor megtudta, hogy babát várok. Megtartottam, mivel már akkor nagyon szerettem őt. 18 éves voltam, amikor megszületett, az utolsó évet a gimnáziumból magántanulóként végeztem el. A születése után 2 héttel érettségiztem le. Felvettek az egyetemre, de nem halasztottam, hanem egyéni tanrendet kértem. Egy héten egyszer kellett bemennem 3 órára. Kb. fél éves volt a kisfiam, amikor megismerkedtem a jelenlegi férjemmel. Összeházasodtunk, majd nemsokára ismét terhes lettem. A második babánál sem halasztottam az egyetemen, hanem egyéni tanrendet kértem. Nagyon nehéz volt, de tavaly júniusban sikerült lediplomáznom. Azóta már dolgozok. A férjemmel most is együtt vagyunk, nagyon szereti a gyerekeket.


Köszönöm mindenkinek, aki őszintén megírta a véleményét, akkor is, ha rossz véleménye van.

Az igazság az, hogy nem látszik a gyerekeken, hogy más az apukájuk, de amikor megtudják az emberek, szinte mindig ítélkeznek.

2011. febr. 11. 08:58
 47/50 anonim ***** válasza:

Én rossz véleménnyel voltam,eddig.

Nagyon becsületes és elismerésre méltó,hogy befejezted a sulit.Nekem még diplomám sincs,25 évesen egy gyerekkel.

Csak így tovább,ne foglalkozz senkivel.

2011. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
A kitartásod és az akarat erőd példa értékű. Nincs semmi szégyellni valód, sőt büszke lehetsz magadra. Arra hogy nem adtad fel.
2011. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt jó véleményem, de mentségemre szóljon, hogy a kiírt kérdés azt sugallta, hogy már a második gyerek apukájával sincs együtt az illető (21 éves)anyuka (én legalábbis így értelmeztem).
2011. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz. Az ilyen mégis mit fog mondani a gyermekeinek ha majd kérdezik h ki kinek az apja, stb
2015. jan. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!