Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, akinek...

Mit gondoltok arról, akinek 21 évesen 2 gyereke van 2 apától?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 11:09
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki először a maga portáján söprögessen, majd utána másén!!!
2011. febr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
87%

Ti mit gondoltok arról, aki ítélkezni akar egyetlen(!) kérdés(!) alapján másokról, és arról, aki ilyen kérdést tesz fel?


Szerintem mindenki úgy él, ahogy akar, másnak nincs köze hozzá. Ítélkezni meg senkinek nincs joga mások felett. És senki sem tökéletes, még ha azt hiszi magáról, akkor sem.

2011. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
92%
Semmit. Ha jó anya akkor semmi kivetnivaló nincs benne.
2011. febr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
94%

én nem ítélném el, de meglehetősen furcsállnám.


ha van pénze őket tisztességesen felnevelni, akkor egyáltalán nem olyan rossz a helyzete.

ha tervezett gyerekek voltak, (amit nem hiszek) azt gondolnám, szerencsétlenül járt a pasikkal.

ha nem voltak tervezettek, azt gondolnám, nagyon buta, felelőtlen nő.

2011. febr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
83%
Azért ez nem olyan egyszerű, hogy csak az ő dolga. A barátnőm anyja is több gyereket szült több férfitól. A barátnőm nagyon szégyelli, hogy ilyen az anyja.
2011. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
88%
Én ismerek olyat akinek 5 gyereke van, 5 apától, de három gyermekének nem tudja,ki lehet az apja...Igaz, ő kicsit idősebb,na,ez már fura.Nem nézem le,de nem követném a példáját.
2011. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
89%

Nekem három gyermekem van két apától 32 éves vagyok.Na és?

Szépen élünk és nincsen semmi probléma az exemmel fizeti a gyerktartást és viszi a gyereket láthatásra.

Hozzáteszem,az exemmel nem voltunk házasok,a másik két gyerkőc apjával viszont összeházasodtunk.Húú nagy kaland.

2011. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
82%
Semmi, mivel nem ismerem a hátterét. Akár az a szitu is lehetne, hogy az első párját elvesztette mondjuk egy balesetben, és van egy új párja, akitől a második baba született. Ez is egy lehetséges variáció, meg lehetne még sok másikat kitalálni.
2011. febr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
93%
Nem ítélem ennyi alapján, nyilván attól még lehet egy kedves normális gyerekeivel törődő ember. De nálam ez szóba se jöhetne, egy férfinek lennék hajlandó szüli, és azt is alaposan meggondolnám. Úgyhogy kissé felelőtlen, de remélhetőleg, nem lesz még további poronty további férfiaktól:)
2011. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
91%
Hogy semmi közöm hozzá és nincs jogom ítélkezni felette. Másnak sincs. Erre szokták mondani hogy mindenki a saját udvarán söprögessen.
2011. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!