Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ismerosotok, akinek...

Van olyan ismerosotok, akinek 25 eves kora korul mar 3 (vagy tobb) gyereke volt? Mit gondoltok az ilyen esetekrol?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerosomnek 3 gyereke van, 24 evesen szulte a 3-dikat es meg szeretnenek tobbet, bar egyik sem volt tervezett. Nagyon megsertodott, mert egy kozos baratunk "beszolt" neki es mondta, hogy ezt normalis ember nem tartja elfogadhatonak es ilyet csak a lecsuszott emberek csinalnak (hogy ennyi gyerekuk van ennyi evesen). Ti mit gondoltok errol? Tehet valaki ilyen megjegyzest??
2010. szept. 22. 02:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ez a kozosismeros elmehet a p*csaba. a gyerekek eheznek talan? vagy esetleg lerohad roluk a ruha? esetlig az anyukajuk bantalmazza oket? ha nem akkor benyalhat ez a kedves ismeros

ilyet szerintem nincs joga mondani, amugy sem az a normalis hogy 35-40 evesen szulik az elso gyereket, es amugy sem mindenki karrierista, szerintem nagyon sokan ha megtehetnek anyagilag, lenne egy kis batorsaguk, vagy egy tokeletes partneruk hasonlo keppen cselekednenek

2010. szept. 22. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A gyerekek abszolut nem eheznek, de a baratnom (a 3 gyerekes) elegge szegyenli a multjat es emiatt a beszolas miatt depresszios lett.
2010. szept. 22. 03:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy pártatlanul véleményt mondjuk ennél kicsit több infóra van szükség. Így valóban annak tűnik a kedves beszóló, aminek jellemezted. De valamiért csak mondta amit mondott.
2010. szept. 22. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A baratnom elso gyereke masik ferfitol van. Vele nem tartjak a kapcsolatot. A masodik pedig ugy szuletett, hogy nem voltak meg hazasok es szerintem a ferfi nem is vette volna el, ha nem lesz terhes. Volt megcsalas is a ferje reszerol, mikor terhes volt a masodikkal, de megbocsatott es miutan megszuletett a masodik, osszehazasodtak, majd a harmadik is jott nemsokara. Szoval az elso gyerek 8 eves, a masodik 3, a harmadik majdnem masfel es o lassan 26 eves lesz.
2010. szept. 22. 05:31
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt csak azert irtam le, hogy erheto legyen, hogy mire nem buszke. De peldas anya es ezert bantja, hogy ot ennyibe nezik, mikor ilyen sok gyereket nevel teljesen normalis korulmenyek kozott.
2010. szept. 22. 05:36
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
tovabbra is ugyanaz a velemenyem (elso), szerintem nem a kora miatt tortenteka dolgok, ez a legtobb harmicas novel is megesik,ez csak az a tipikus rosszindulat, ami nemelyik emberbol arad. szoljunk be, csak azert is
2010. szept. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogy mondhat valaki olyat (ha nem is direkten), hogy ha 24 éves korára van 3 gyereke, akkor szégyellje magát... Inkább örülni kellene, hogy vannak még olyan magyar családok, akik több gyereket bevállalnak!
2010. szept. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én barátnőm 16 évesen szülte az első gyerekét, és 20 évesen a harmadikat. Azóta ugyan már felnőttek a gyerekei, de azért abban az időben sem volt könnyű 3 gyerekkel. Mindenkinek saját magánügye hogy hány gyereket szül, ha felneveli őket tisztességgel. Lehet, hogy nem lesz drága ruhájuk, de boldogabbak lehetnek mint sok egyke, akinek a szereteten kivül mindene meg van.
2010. szept. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy sok mindenki más házatáján söpröget, és megjegyzéseket tesz. Nekem is vannak 3 gyermekes ismerőseim és 30 éves kor alattiak. És amikor ránézek a gyerekekre nem az jut eszembe, hogy lecsúszott emberek, hanem milyen édesek a gyerekek. Az egyik a szép mosolyáért, a másik a huncutságáért, a harmadik a cserfességéért. A másik nem én nevelem őket, nem én virrasztok velük ha kell, tehát mindenki annyi gyermeket vállal, amennyit fizikailag elbír és természetesen szereti őket, vagy nagy családra vágyik, mert talán egyke volt.
2010. szept. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen szültem az első gyerekemet,25 évesen a másodikat,26 évesen a harmadikat.Mindegyik tervezett volt.Most egyedül nevelem őket,már sok éve..a legidősebb egyetemista,a kisebbek pedig gimibe járnak..fantasztikusan klassz kölyök mind a három,és boldog vagyok,hogy vannak..
2010. szept. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!