Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen rakos beteg ismerosotok...

Milyen rakos beteg ismerosotok van? Milyen rakja van? Miota tart a betegsege?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 22:33
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Esetleg tulelte a josolt hatralevo idot?
2011. jan. 17. 22:35
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mell- és nyirokmírigyrák áttétes.Szerencsére túlélte és ennek már 8éve.
2011. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

rokon férfi:vastagbél,majd máj nyirok és tüdő áttét

4 éve jósoltam pár hónapot,igaz azóta szervei felét már kivették,de még él és harcol,csodálkoznak az orvosok,3 legjobb korházban mondtak le róla...


másik rokon mellrák,mellét levették,azóta jól van


de a családban aki hamarabb halt meg a kelleténél azok 90%-a rákban...

ugyhogy elég gyakran járok szűrésekre...

2011. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám többször is túlélte a jósolt időt. Volt mell, nyirokcsomó, máj, tüdő, agydaganata is. Az egyik legagresszívabb fajta támadta meg, 6 évig bírta.

Ez persze nem biztos hogy jó példa, ha azért kérdezed, mert valaki a környezetedben daganatos, de sok múlik azon, hogy mennyire agresszív faj támadja meg az embert, és hogy a környezete mennyire támogatja gyógyulását.

2011. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerosomnek par honapja van hatra,az osvosok szerint.Olyan ismeros aki tulelte a "josolt" idot?
2011. jan. 17. 22:49
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

ismerek egy bácsikát aki rákos lett pár évvel ezelőtt és túlélte, és most szinte kicsattan az egészségtől. :)

gondnokként dolgozik, és amikor kiderült, hogy rákos, akkor elkezdte kapni a kezeléseket, és iszonyatosan rosszul volt mindig, de ugyan úgy dolgozott tovább megállás nélkül. azt mondta, hogy úgy érzi, hogy ha hagyja, hogy ágynak döntse a betegség, akkor meg is fog halni...és nem hagyta el magát, és azóta tünetmentes, és még mindig dolgozik idős kora ellenére. :)

Az emberek hozzáállása is sokat számít ám. :)

2011. jan. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

23:35 vagyok...

hát ez a jósolt idő....nem tudom...rengetegszer lehet azt hallani, hogy az orvosok által "jósolt időt" a betegek túllépik...és jobban lesznek...és végül felépülnek, és meg is gyógyulnak! Szóval szerintem hiába értenek az orvosok az ilyen dolgokhoz, az emberi test sokszor megmagyarázhatatlan dolgokra is képes, és hiába mondják azt, hogy x napja van hátra valakinek...a szervezetet az nem érdekli...és felgyógyulhat! a hozzáállás is számít és esetleg alternatív megoldások is segítségre lehetnek. ott van pl az agykontroll , vagy a reiki...én sem hittem addig a természetgyógyászatban amíg meg nem gyógyítottak egy olyan veleszületett betegségből amit elvileg nem lehet gyógyítani. csak az a baj, hogy például olyan természetgyógyászt aki "igazi". sajnos ilyen téren annyi csaló van, hogy a csalók miatt még az igazi természetgyógyászokat is csalóknak tekintik.

Szerintem pozitívan kell a dolgokhoz hozzáállni, és arra gondolni, hogy már nagyon sok embernek mondták azt a múltban, hogy alig van vissza pár napjuk....viszont ők még mindig élnek, sőt teljesen meg is gyógyultak!


Amúgy kiskoromban volt nekem agyhártyagyulladásom, és akkor Anyumnak is azt mondták, hogy nem biztos, hogy túlélem....de ha talán túlélem, akkor vagy mozgáskorlátozott leszek, vagy süket vagy vak, vagy szellemileg visszamaradott...vagy ezek kombinációja..és túl is éltem, és ezek közül egyik dolog sem maradt vissza! ez volt több mint 10 éve! bocsi az "összeszedetlen" fogalmazásért, csak már álmos vagyok. :)


Az ismerősödnek szívből kívánok minden jót, és angyalok vigyázzanak rá, és segítsék a felépülésben!

2011. jan. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az ismerősödnek üzenem, hogy minden agyban dől el. Ha küzd, és úgy veszi az egészet, hogy ez csak egy próba, de majd túléli, szóval nem stresszel rá, optimistán áll hozzá, hogy úgyis túl éli, és ezt el is hiszi magának, akkor van esélye a gyógyulásra. Ne hagyja el magát, csináljon mindent úgy, ahogy eddig, mint az idős bácsi az egyik kommentelőnél. Ha elhiszed hogy beteg vagy, és csak napjaid vannak hátra, akkor valóban meg is halsz. Ennek az ellentéte is működik, szóval fel a fejjel, valóban rengeteget számít a hozzáállás, hogy ne adja fel mondván, hogy úgyse fog sikerülni!
2011. jan. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Koszi a biztato szavakat!

Izgulok erte! O nem tudja,hogy en tudok a betegsegerol.Titkolja.

2011. jan. 18. 00:58
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én édesanyám 4 évig küzdött, voltak jó és rossz időszakok. Édeskevés a jó hozzá állás.A gyógyulás nagyon függ a rák típusától. Sajnos mi későn találtunk rá a jó megoldásra, tavaly november végén az én kis drága anyukám elment, csak 50 éves volt a végsőkig kitartott, mindhiába.

A megoldás a petróleum, üsd be, hogy a petróleum gyógyhatása.

2011. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!