Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi összejöveteleken...

Családi összejöveteleken muszáj jó pofizni azokkal akiket utálsz?

Figyelt kérdés
Tudom, nézzem levegőnek, ne foglalkozzak vele, de ha megjegyzéseket tesz, vagy hülyeségeket kérdez, akkor hogy reagálnátok?
2011. febr. 2. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
diplomatikusan
2011. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj, és lépj tovább, ha nem érdekel, miről beszél a családtag. Ne legyél bunkó, hogy nem állsz meg, ha megszólít. Neked nem kell megszólítanod, de suttyóként sem kell viselkedned.
2011. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolok, hogy elemes az órám.

Telnek a másodpercek, percek, és mindig közelebb vagyunk a végéhez. Ez erőt ad.

Meg az, hogy a család többi tagja, akiket szeretek, ugyanúgy szenved, ezért résztveszek a jópofizásban, ezzel is legalább részben tehermentesítve őket.

2011. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Hm,hát én általában úgy szoktam,hogy teljesen illedelmesen,de mégis burkoltan ugyanolyan bunkón(de ez csak a szituációból jön le,nem a mondanivalóból) visszaválaszolok.És kedvesen mosolygok hozzá.Én nem nézek le senkit,akkor velem se tegyék,ezen az elven vagyok.Mindenki azt kapja vissza,amit ad.Amúgy is olyan ember vagyok,hogyha szó nélkül tűrném,akkor utána napokig kattogna az agyam,hogy mért nem vágtam vissza valamivel...Nem,ezek az idők lejártak :)
2011. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen emberek a családomban,de nem vesszük őket komolyan,ugyan olyan hülyén beszélünk velük,ahogy ők aztán röhögünk rajtuk.Persze nagyon bunkónak nem kell lenni,azon a pár a alkalmon kibírod,hogy jó pofát vágsz a családi béke érdekében nem-e?
2011. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Én ilyenkor pár mondatban, nem bunkón, de udvariasan lehűtom az illező rokont, hogy vegye a lapot és inkább oldalohjon odébb, beszélgessen mással.

Persze attól is függ milyen megjegyzések, nekem gyereknevelésben osztják néha az észt anyósék és néha tágabb rokoni társaságban mások, legtöbbszöt annyit mondok én nem így gondolom, és elmegyek máshoz beszélgetni, vagy tlmát váltva kérdezek valami teljesen mást egy szintén ott lévő másik személytől hogy a bunkó illető lássa hogy nem érdekel a személye.

2011. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Az attól függ mennyire vagy erős jellem. Az emberek 99%-a gyenge ahhoz, hogy a saját akarata szerint cselekedjen.

Én mindig úgy éltem, ahogy az elveim diktálták. Nem jópofiztam senkivel se illemből ha jó okom volt rá, hogy haragudjak valakire. Persze ezért sokan megvetettek, és nem értették a felfogásomat, miért nem adok a közösség véleményére, de hát ilyen egy farkas élete...

2011. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akiket utálok, azt elkerülöm a családi összejöveteleken is, illetve ha nem tudom elkerülni, akkor igyekszem a lehető legnormálisabban beszélni vele. Ha beszól nem figyelek oda. Ha mindenki utálja akkor meg nem kell meghívni, és nincs probléma.
2011. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam "jópfozni". Illedelmes, és tisztelettudó vagyok velük is. Ha bántanak, megjegyzéseket tesznek, akkor általában illedelmesen hárítok. Ha nagyon felhúznak, akkor oda szoktam pirítani, de soha nem káromkodok,vagy kiabálok.
2011. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem egyszerűbb engem kitagadott a nagyanyám gond letudva:D ez van ha valaki nem tudja elviselni, hogy az anyám?!lánya vagyok:P amúgy prolival úgy kell beszélni,hogy pl.: mond valami szemétséget mire én csak annyit felelek ez nem ildomos viselkedés és mivel nem tudja ez mit jelent de nem akar a tudatlanságával lebőgni nem vitázik többet hanem eloldalog és szívat valaki mást:D
2011. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!