Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudod, hogy szeret a...

Honnan tudod, hogy szeret a párod?

Figyelt kérdés
Hogy fejezi ki? Meséljetek. :)
2011. jan. 30. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Inkább velem beszél MSNen vagy telefonon mint hogy a barátaival pókerezzen.

Verset mondd nekem, rózsát ad.

És persze állandóan ölelget, csókolgat :)

2011. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy valamiben biztos: az egész testem pikkelysömör lepi el, kisebb-nagyobb, vöröses, hámló foltok, és mégis velem van, lassan 5 éve. :)

Meg sok apró jele is van, de azokat nehéz leírni, érezni kell.

21/L ( és 27/F)

2011. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Képzeld, én ekcémás vagyok, amikor tél van, vörös az egész arcom, ő nem szégyell engem, még dokihoz is elkísért.. :)

Kb a tenyerén hordoz.. :)

2011. jan. 30. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pikkelyes vagyok. :)

Örülök neki. :)) Olyan jó érzés, annak ellenére, hogy én undorodok magamra nézni. (minden testrészemen bőven vannak pöttyök, nagyobb foltok, mégis ölel, csókol, na meg a többi ;) )

2011. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
kedveskedik vmivel mindig( pl 1 pofonnal ) könyörögni kell h eljöjjön velem vásárolni, meg ie
2011. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

14 éve a tenyerén hordoz, csodálatos szerető, a legjobb apa, anyagilag, és minden téren biztonságban tart, elhalmoz mindennel, amit csak kiejtek a számon, a szex szinte mindennapos, és még sorolhatnám...

Én is imádom, nem mellesleg iszonyatosan jóképű:)

2011. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha megbetegszem, legyen bárhol ő azonnal ott van

meglep állandóan, álmában alvás közbe megérzi ha távolabb vagyok és közel húz magához

és érzem... de szerintem ez a legfontosabb

20L

2 éve együtt

2011. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!