Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is volt már így? Ez így...

Más is volt már így? Ez így normális?

Figyelt kérdés

Szakítottam hónapokkal ezelőtt egy fiúval(22)/én 18/, aki utána hónapokon át bizonygatta h szeret, és küzdött. De nagyot csalódtam benne, ezért kitartottam a döntésem mellett. Már nem voltam szerelmes.

Most neki lett egy barátnője, nekem nincs új barátom. Biztos vagyok benne, hogy már nem szeretem, de mégis elképesztően rossz érzés mással látni. Nekem ő volt az első barátom. Ez a szomorúság most normális, vagy elvileg hidegen kellene h hagyjon??


2011. jan. 30. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális. Általában sokunknál van ez így.
2011. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
"Engem nem zavar, ha az exeimet mással látom. Kiskoromban a szüleim arra tanítottak, hogy a megunt játékaimat adjam oda a rászorulóknak."
2011. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetris ***** válasza:

Szerintem normális érzés. Végül is elég sokáig voltatok egy pár. Hozzá kell szoknod a gondolathoz, hogy már másnál bizonygatja a nagy szerelmét.

Inkább az lehet veled, hogy a női hiúságodat bántja az, hogy képes volt továbblépni, pedig milyen vehemensen bizonygatta, hogy szeret téged. Fel kell dolgoznod ezt az érzést. Csalódtál benne. De mivel ő volt az első komoly kapcsolatod, ezért nehezebb továbblépni ezen.

2011. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és ha összekeverem ezt az érzést a szerelemmel??
2011. jan. 30. 16:36
 5/5 tetris ***** válasza:

Gondolj arra, hogy amikor szakítottál vele, az miért volt. Mert nyilván nyomós okod volt rá. Ha az az ok még mindig fennáll, akkor ez nem szerelem, hanem női hiúság.

Ha hónapokkal ezelőtt nem tudtad elviselni ezt a fiút, akkor most sem fogod. Az idő megszépíti az emlékeket, ezért érzel most nosztalgiát.

2011. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!