Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki megcsalta...

Van itt olyan, aki megcsalta a párját, de soha nem mondta el neki?

Figyelt kérdés
...ennek ellenére szereti, csak valamiért megtörtént! Hogyan élitek meg? Sokszor eszetekbe jut? A "soha nem tennék ilyet" és a "ha szeretek valakit, akkor nem csalom meg" típusú válaszokra nem vagyok kíváncsi. Csak azok irjanak, akiknek szól a kérdés! Köszönöm!
2011. jan. 30. 16:00
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Te szereted a párodat, vagy csak támaszkodsz rá? Adsz is valamit neki, vagy csak kihasználod? Tehát, amíg nem tudja, addig ellopod tőle azt a szeretetmennyiséget, amire szükséged van, hogy NEKED ne legyen rossz. Az anyagi segítséget is elfogadod és hogy ne legyen gond, késlelteted a "balhé" kirobbanását. Ez szerelem? Egyedüli "boldogságforrás"? Mondhatom azt, hogy szívod a vérét?



Nagyon szeretem a páromat. Nem csak támaszkodom rá, bár nem mondom, hogy abszolut nem tekintem a támaszomnak. Nem használom ki őt, ugyanugy adok neki, mint ahogy kapok tőle. Igen, sokszor éreztem már azt, hogy szinte lopom tőle a szeretetet, megharagudtam ha már nem ugy szolt hozzám egy fáradt napja után, ahogy az nekem tetszik. Azonnal azon kezdtem kattogni, hogy biztosan nem szeret...

Az anyagi segitségét is fogadtam már el, viszont ezt megbeszéltuk, hogy viszonozni fogom, amint megtehetem. És fogom is, mert utálok "tartozni". Bár ő egyáltalán nem sajnálja tőlem, mert tudja, hogy munkakeresésre kell.

Az utolsó kérdésedre a válasz...sajnos igen, igy belegondolva néha tényleg ugy érezheti, hogy "szivom a vérét" :( de ezt csak arra értem, hogy nagyon ragaszkodom hozzá. Bár nem szoktam hisztizni ha elmegy a haverjaival, nem vagyok az a tipus, csak néha szóváteszem neki és bevágom a durcit, ha nem kedveskedik, vagy nem mutatja ki a szerelmét vagy kicsit fellengzősen szól hozzám. Pedig valoszinuleg ez csak azert van mert rossz napja van, vagy sok a munkája. Én tudom, hogy ez nem jo viselkedés a részemrol, de nagyon szeretem, és félek, hogy elveszitem. :(

Egyébként örülnék ha ismernélek téged, anyira jó és igaz dolgokat irsz. Olyan mintha adnál nekem egy pofot és jól helyrebillentenél, de jó értelemben. Ilyen tanácsokat senki nem tud nekem adni a környezetemben :(

2011. febr. 1. 12:08
 22/25 Igor26 ***** válasza:

Költői kérdésnek szántam őket. Kívülről kicsit másképp néz ám ki, mint ahogy írod a dolgokat, de most mellőzöm az észrevételeimet. Az biztos, hogy nem lesz könnyű dolgod, de egyszer túl leszel rajta! Rengeteget fogsz belőle tanulni. Lehet, hogy nem most, hanem csak pár év múlva, de mindenképp hasznodra válik majd. Csak fáj. Tudom. Viszont nem tart örökké ;)


Amúgy nem zárkózom el semmilyen ismeretség elől. :)Ezért is engedélyeztem a privát ímél küldést. Ha gondolod, 1 kattintás...

2011. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy magadon könnyítenél, ugyanakkor nagyon szomorúvá tennéd a párod, aki lehet, hogy nem tudná kiheverni, lehet, hogy szakítanátok emiatt stb... szerintem birkózz meg vele egyedül, ne akaszd az ő nyakába is a terhet (ha amúgy soha nem derülne ki)
2011. febr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Nos én is azok közé tartozom akik megcsalták a párjukat. Egyszer történt meg , buli alkalmával , ittasan és nagyon vonzott a fiú testileg .. DE semmit nem jelentett, érzelmek sem voltak a dologban, az elején nagyon gyötrődtem és bűntudatom volt,rossz volt mikor a szemébe néztem vagy megölelt.. de szerintem jobb az ilyesmit jó mélyre eltemetni magadban és megpróbálni nem is gondolni rá.. nem szabad nagy jelentőséget tulajdonítani neki.. ha érzelmek nélkül történt , egyszer , akkor nem éri meg a másikat is tönkretenni és fájdalmat okozni neki, mert utána már semmi sem lesz a régi.. tudattam magammal h soha többé nem fordul elő.. szeretem a páromat és vele akarok maradni, nem akarom h egy felelőtlen éjszaka miatt tönkremenjen minden.. és az idő múlásával is elhomályosodnak ezek a dolgok.
2011. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Kedves tőletek, hogy időt szántatok rám!

Nem akarom semmire ráfogni amit tettem, de én mindig hűséges típus voltam!

Szerintetek befolyásolhatja az, hogy anyám sokszor megcsalta apámat (ez évekkel később derült ki,aztán elváltak)?

Gondolok itt arra, hogy talán tudat alatt regisztráltam, hogy ez már egy komoly kapcsolat lesz és megijedtem? Mert azelőtt nem voltak komoly kapcsolataim, mégsem csaltam meg senkit!

2011. febr. 9. 00:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!