Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki megcsalta...

Van itt olyan, aki megcsalta a párját, de soha nem mondta el neki?

Figyelt kérdés
...ennek ellenére szereti, csak valamiért megtörtént! Hogyan élitek meg? Sokszor eszetekbe jut? A "soha nem tennék ilyet" és a "ha szeretek valakit, akkor nem csalom meg" típusú válaszokra nem vagyok kíváncsi. Csak azok irjanak, akiknek szól a kérdés! Köszönöm!
2011. jan. 30. 16:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
Igen... akkor "szünet" volt a kapcsolatunkban, legalább is én úgy gondoltam, mint utóbb kiderült, ő nem. Megtörtént, soha nem mondtam el (3 évig), de végig mardosott a bűntudat. Azóta szétmentünk, más okból, de egy életre szóló lecke volt.
2011. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%
Igen, 30 éve...
2011. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Engem csalt meg a párom, én megtudtam ő viszont mai napig tagadja, egyszerűen képtelen beismerni. Mert úgy gondolja, ha folyamatosan tagadja, akkor majd elhiszem neki, hogy nem is csalt meg. :/

Nekem jobban esett volna ha elmondja és nem mástól kell megtudnom.

2011. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
14%

Igen, vagyis három emberrel csaltam meg, de csak egyet mondtam el neki. El akartam mondani a többit is, de annyira kiborult, hogy nem bírtam.

Ritkán jut eszembe. De őszintén nem is nagyon emlékszem rá, nagy buli volt, tulajdonképpen nem is tudom, miért csináltam. De akkor is tudtam, hogy szeretem a párom és most is. Így nem tulajdonítok olyan nagy jelentőséget a dolognak. Mert tényleg nem jelentett semmit.

2011. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%
Én még soha nem csaltam meg a páromat de ha ebben a helyzetben kerülnék én nem szólnék neki. Na persze azér elgondolkoznék azon, hogy megérte-e a dolog csak azért, hogy utána mardosó büntudatom legyen amitől nem tudok megszabadulni és nem tudok őszintén a párom szemébe nézni.
2011. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
És esetleg olyan is előfordult valakivel, hogy mondjuk nem bírta magában tartani, annyira bűntudata volt még évekkel a megcsalás után is, és rá jó pár évre mondta el a párjának?! Köszönöm az eddigi válaszokat! Nagyon hasznos számomra egytől egyig!
2011. jan. 30. 16:30
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

igen. szexxel soha, csókkal már párszor.

szerintem sejtette, de nem gyanúsított meg.

azóta nem léptem félre, mert tudom, hogy nagyon szeret. sajnos ilyen vagyok.

ha ő megtenné ugyanezt, ugyanígy szemet hunynék felette.


szerintem ebbe senkinek nincs beleszólása. ha nekünk így megfelel a kapcsolat, akkor mást miért zavar, hogy nem az ő normái szerint élünk.


nekem sokkal többet számít, hogy velem van, hozzám jön haza, velem tervez gyereket, mintsem az, hogy játsszuk a tökéletes párt.

2011. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
52%
és te, kedves kérdező, ha szabad tudni?
2011. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Igen, megcsaltam, de nem tudtam nem elmondani! Fizikai rosszullét volt magamtól, undorodtam magamtól, nem bírtam a szemébe nézni, rémálmaim voltak, pár napra rá elmondtam. Megbocsátotta, de nem tudta feldolgozni, így pár hét múlva szakítottunk. Mégsem bántam meg, hogy elmondtam, mert egyszerűen képtelen voltam eltitkolni.
2011. jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, megcsaltam. Még a kapcsolatunk elején, kb.5hónapja voltunk együtt! Ez már évekkel ezelőtt történt, akkor még nemgondoltam, hogy ő lesz a nagy ő, és ennyire beleszeretek! Azóta is gyakran eszembe jut a dolog és legszívesebben szembe köpném magamat! Gyáva vagyok, amiért nem mondtam el neki, azt hittem idővel elmúlik a bűntudat, de sajnos nem! Ha viszont most elmondanám, azt gondolom úgy érezné, éveken át becsaptam! Viszont ha belegondolok, hogy egy egész életet így kell leélnem...hát az sem jó! Nem látom a kiutat! :(
2011. jan. 30. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!