Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikortól lesz a lányból nő?

Mikortól lesz a lányból nő?

Figyelt kérdés
Szerintetek?
2011. jan. 29. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
akár egyetlen másodperc alatt.. szerintem ez gondolati szinten zajlik le.. minden hozzáállás és gondolkodás kérdése
2011. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
3%
Nőies viselkedés külső öltözködés, nőies alak: mell, hátsó, csipő. Életkorba mindenkinél más.
2011. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszolóvan nem nagyon értek egyet. Mert pl, látni azokat a 10 éves lányokat, akik úgy öltözködnek, kitömik a melltartót stb... na azok még gyerekek, és sokára lesz belőlük nő! Szóval nem a külsőtől lesz valaki felnőtt. Ha majd önállóan tud élni, gondoskodni magától, megdolgozik a kajáért, rendesen beszél a szüleivel, nem fekszik le minden 2. pasival, na akkor!
2011. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Filozófiai értelemben kérded?

Mert amit az egyik válaszoló írt (nőies alak, öltözködés) az baromság. Nem öltözik minden nő egyformán, és van, akinek genetikailag fiúsabb az alakja.

2011. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ha lány vagy pontosan tudni fogod.

ha fiú vagy észre fogod venni.


ha lány vagy (a kérdés feltevője), akkor még nem vagy az.

2011. jan. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én attól még nem mondanám rá valakire azt, hogy nő, ha elérte a végleges magasságát, megnőttek a cicijei és a popsija is formás lett...

A csípő kiszélesedést meg úgy hívom, hogy "felkészült a teste a szülésre":D Az mondjuk már elég nőies dolog.. De ugye valaki pompás alakkal büszkélkedhet még 30 évesen is, tehát ehhez nem lehet kötni a dolgot..:D


Szóval én inkább azt a véleményt osztom, hogy ez nem külső adottságoktól vagy a kortól függ, hanem inkább a gondolkodás módtól! Mikor már leküzdi az ember az öntudatos viselkedését, a kicsinyes elveit, a kényeskedést... Na ha ezek megtörténnek már tutira érett nővé lett.

2011. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A 15:10-es válaszolóval én sem értek egyet.Sok olyan fiatal lány van,aki ,ár 10éves kortól úgy öltözik,hogy kidob mindent.Na én őket nem nevezném nőnek.
2011. jan. 29. 15:20
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
hát szellemileg nem kortól függ, hanem életfelfogástól, érettségtől, műveltségtől.
2011. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, elérted-e már a szellemi teljesítőképességed határait (nem tanulásfüggő, mindenkinek megvan egy alap IQ-ja), és hogy beállt-e már teljesen a személyiséged. Semmi köze nincs a külsődhöz, 14 évesen is nézhetsz ki úgy mint egy 30 éves, mégse leszel nő tőle...
2011. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem korfüggő, hanem agyi érettség a meghatározó.


Nem a külső domborulatok vagy a legújabb divat szerinti öltözködés tesz nővé.


Nő, ha képes az önálló életre. Vagy ha erre az anyagiak miatt még nem (hisz kishazánkban nem könnyű), de ha a szüleivel is lakik és kiveszi a részét az otthoni munkából és nem az anyuci+apuci csinál meg mindent helyette, az is egyenértékű szinte az önállósággal.

Sokak szerint, aki gyereket szült, az már nem lány. Hát nem lány, az igaz. Biológiailag érett nő, de agyilag sok fiatal anya inkább felelőtlen gyerek még. Persze nem mind, de azért sokan vannak.


Egyénfüggő tehát. Agyilag érett, felelősségtudatos, előre gondolkodni tudó, pénzügyeit kezelni tudó, döntésképes valaki. Ja és tud szeretni FÉRFIT (úgy igazán szívből és elfogadón és szenvedéllyel, és nem azért, hogy eltartsa, mert az olyan még gyerek...), ez is fontos!


Ez ugrott be elsőre.

Kedves Kérdező! És szerinted? Majd írd le te is a véleményed! Csáo!

2011. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!