Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy a lánybol fiú...

Lehetséges hogy a lánybol fiú lesz?

Figyelt kérdés
25 hetes múltam és minden egyes UH-n kislányt mondtak. Egyértelmüen látták. Már nagyon sok mindent vásároltunk és minden lányos és rózsaszín. Létezik olyan hogy a végén kiderül hogy mégis fiú? Nem tudom mit kezdenék a sok szép cuccal.. Jövőhéten megyek 4Dre is.
2011. máj. 17. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Természetesen lehetséges. Kisfiúból nagyon gyakran lesznek kislányok, fordítva viszont kevésbé. Még fiatal terhes vagy, nem kellett volna mindent rózsaszínnek venni, mert ha nem úgy fordul, akkor akár még lehet kukaca is. A 4d előtt meg semmiképpen nem vettem volna csak uniszex ruhákat, akkor is ha lány az esélyes.
2011. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha minden egyes uh-n kislányt mondtak,akkor már tuti,hogy kiscsajt vártok. Ne aggódj ez miatt!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyermekes,23heteske

2011. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pont 25 hetes vagyok és én is bevásároltam rózsaszín cuccokból. Mondjuk én már túl vagyok a 4d-n és ott is csajost láttak. A doki is 100%-ra mondta és bár tudom, hogy minden megeshet, hiszek neki. Meg az elejétől éreztem, hogy kislány. De nagyon, olyan ösztönösen, nem tudom megmagyarázni. Szóval szerintem nem korai a vásárlás, de a többi ruhával várj a 4d-ig. Drukkolok, hogy ne érjen meglepi, ha meg mégis elteszed a ruhákat a következő babucinak!
2011. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Meg mondom őszintén én is láttam a nuniját mert szét tette a lábát. Viszont hallottam olyat hogy később le szálhat a here... Szóval elbizonytalanodtam.


Ja, a szobája tegnap lett kész. Rozsaszín és mindenhol hercegnők.. :))))

2011. máj. 17. 12:14
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha már Te is láttad a nuniját, akkor az látványos. Ha van kukija, az már a 20. hét környékén tévedhetetlenül meglátszik, ha mutatja magát. Ha nincs kuki, akkor nem fog ott leszállni semmiféle heregolyó.
2011. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

100%, hogy kislány lesz. Én is csak azt tudom mondani, mint valaki itt az előbb: lányból ritkábban "lesz" fiú, mint fordítva! :)

Ja, és a 12:09-esnek: "ez miatt", könyörgöm, beszéljünk magyarul. Van erre egy jó kis szó: emiatt...:(

2011. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia. Úgy jártam mint te !!(27.hétben vagyok) Nem akarlak elkeseríteni :) nekem is kislányt mondtak.Tegnap voltunk 4d-én,a doki megint mondta kislány,a lábai zárva voltak. Aztán eltelt 10perc és baba máshogy rakta a lábait,és lás csodát fiú lett,az üres here zacskókat hitte a nagyajaknak :) szabadkozott ez miatt, de mondta megtévesztő volt az üres zacsi,a golyók a 28.hétig szállnak le,és minket őt ez tréfálta meg. Még a kukacát is láttuk :)

Szóval majd a 4d-én megtudod remélhetőleg :)

majd írd meg,kíváncsi vagyok te is igy jártál e ahogy mi :)

Üdv Zsu

2011. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A 4d Uh-n azt mondták (13 hetesen), hogy valószínű kisfiú. A nőgyógyász ettől függetlenül csak a 30. héten látta úgy, hogy kisfiú, addig állította, hogy kislány, habár az én fiam nagyon rejtőzködő volt. :)(De még a szülésnél is bennem volt a kérdés, hogy kisfiút vagy kislányt hozok-e épp világra)

Nagyon boldog babavárást! :)

2011. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem 38 hetesen derült ki a kislányomról, hogy kisfiú!

Addig lányt mondtak. Nem elkeseríteni akarlak, de előfordul.

2011. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Te jó ég! :D Na mindegy lesz ami lesz, most már nincs visszaút mivel már szinte mindent megvettünk. Majd meg írom mi volt. Kedden megyek 4Dre.

Köszi a válaszokat!

2011. máj. 18. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!