Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Lányból lehet fiú"?

"Lányból lehet fiú"?

Figyelt kérdés

20 hetes uh-n voltunk és azt mondta a doki, hogy szerinte kislány, de nem mondja biztosra, mert alig lehet látni (hájas hasam van). Láttam én is vágást és hogy nem lóg semmi a lába között, de azért kíváncsi lennék, hogy hányotoknak mondta a doki, hogy kislány, végül kisfiút szült.

Nagyon szeretnék lány babát. Jövő héten megyek 4D-re, de szerintem ott sem fogja látni, mert annyit nem nő 1 hét alatt a baba, hogy a hájtól mindent lehessen látni.:(


2011. máj. 31. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Engem anno kislánynak mondott az orvos. Fiú lettem mégis.
2011. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyik anyukának a házból a 28. hétig állították, hogy kislánya lesz. Akkor viszont kiderült, hogy fiú:-)

De legalább születés előtt kiderült:-)

2011. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor még ne nagyon vásároljak.:S
2011. máj. 31. 20:55
 4/13 anonim ***** válasza:
Az én ismerősöméknél a 36.(!!!) héten derült ki, hogy nem is kislányt várnak!!!! :)
2011. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mindig azt mondom, hogy az érkezési oldalon kiderül... Na meg ahol nem mutatja meg magát a baba??

Kétszer jól mondták, hogy mim lesz, de ettől függetlenül volt talonban ellentétes név, és uniszex ruhácskák, babakocsi, ágynemű, várták a kicsiket.

Lehet vásárolgatni, de a nagyon csajos nagyon pasis holmik ráérnek.

2011. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A nővéremék a 26 hetes 4D ultrahangon tudták meg, hogy kislányuk lesz. Egészen addig fiút mondtak nekik. És tényleg lány lett! :)
2011. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősünknél a szüléskor derült ki! Második baba volt már a családban! Mindenből rózsaszínt vásároltak! :) Semleges színeket vegyél szerintem, az fiúnak és lánynak is jó!
2011. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, iker lányokkal volt terhes, szinte tutira mondták. Aztán lett két gyönyörű kisfia. :)
2011. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A 2D UH-on igazából az látszik (ha a baba is úgy akarja), hogy fiú, vagy valószínüleg nem fiú:-) Mert ugyebár a fiúknak van mit megmutatnia. A 4D uh viszont nagyon jó felületi képet ad, tehát ha az alapján is kislányt mondanak az már szinte tuti;-)
2011. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem a kislányt mondtak,aztán a 34.heti uh-n kiderült hogy kisfiú.
2011. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!