Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz egy lányból nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy lányból nő? (férfiak szerint! Kort is irjatok)

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 21:19
1 2
 1/11 1hasznosválasz ***** válasza:

ha szétteszi a lábát és meg lehet dugni

85/F

2011. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kicker ***** válasza:
Egy kevés időt összekeverünk némi tömegserkentővel majd egy adag szépséget keverünk hozzá lassan átforgatjuk az intelligencia lisztjében és voálá készen is vagyunk.
2011. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tajparaszt ***** válasza:
Melyikből mikor. Ki így ki úgy.
2011. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
amikor azt mondom
2011. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez olyan mint a Pokémonban a fejlődés először küzdj érte és ha szerencséd van tovább fejlődöl
2011. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Amikor már természetéből adódóan a megnevezéshez méltóan viselkedik.


21F

2011. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1.Eléri a felnőttkort.

2.Ehhez agyilag is felnő.


Sajnos manapság az esetek 90%-ában csak az 1. pont teljesül.


18/F

2011. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ivan Iljics ***** válasza:

Akkor lesz egy lányból nő amikor felnő. A felnövés érettséget jelent. Az érettség pedig felelősségteljes viselkedést, önállóságot és döntéshozási képességet jelent.


18/F

2011. aug. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
amikor megtanul állva pisilni
2011. aug. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Látom nem kaptál még normális választ :)


Sok olyan LÁNNYAL találkoztam már, aki 20 is elmúlt, és még nem vált nőve, de láttam már olyan 15 éves NŐT, akin magam is meglepődtem. Mi volt a különbség? A stílus, a viselkedés, ahogy rámnézett, a kisugárzása... amikor megérzed magadon, hogy te igenis nő vagy, hogy megszerezheted magadnak, amit akarsz, hogy meg tudsz magad mellett tartani egy férfit (nem kisfiút!). Amikor egész nap vihogsz és az a legfontosabb, hogy épp mikor szaladsz a plázába, akkor még kislány vagy (szerintem). Amikor viszont a férfiak tekintete elhomályosul, ha a szobába lépsz - na akkor vagy nő ;-)

2011. szept. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!