Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki az hogy egy...

Szerintetek ciki az hogy egy lány idősebb egy évvel a fiúnál?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 12:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem.


Nagyszüleim között 6 hónap a korkülönbség, tehát amíg a mamám 85 éves, a papám "csak" 84. 59 éve, BOLDOG házasságban élnek.


Anyukám és apukám között 10 év a korkülönbség(anya javára), bár ők elváltak, de nem emiatt...


Nővérem és a leendő férje között 6 év a korkülönbség (a nővérem javára), májusban lesz az esküvő.


Szóval nálunk én vagyok a "kakukktojás" ilyen szempontból, mert nálunk általában a nők idősebbek a férjüknél. Én pedig 18 évvel vagyok fiatalabb a szerelmemnél, az előzőnél pedig 25 évvel voltam fiatalabb.


HIDD EL, NEM A KORKÜLÖNBSÉG SZÁMÍT!!!!

2011. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 14:25-ös válaszoló


Viszont a Nagymamám mesélte, hogy régen hogy néztek rá az utcán amiatt, hogy a férje 1/2 évvel fiatalabb. Viszont nem tudtak rajta kivetnivalót találni, mert okos, értelmes, jóképű fiatalember volt. Tanárként dolgoztak mindketten.

Majd 1953-ban az első, 2 évvel később a második lányuk is megszületett. És az idő őket igazolta!!

2011. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem tartom cikinek, de soha nem kezdenék fiatalabb férfivel.
2011. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Tudod, nem mind1, hogy milyen idős a lány... Szóval, ha mondjuk 18 éves és végzős egy gimiben és össze jön egy 9.es alig 15 éves fiúval az igen kellemetlen tud lenni, de nem azért, mert valamiben is hiányos a fiú (hiszen nem az, ha beleszeretett... és ha az is neki ez kell és kész punktum) hanem a többiek véleménye miatt kellemetlen!

Jah, hogy most olvasom, hogy csak egyetlen évről van szó!:D Hehe.. Hát nekem nem volt még olyan barátnőm aki nálam ne lett volna idősebb legalább 1 évvel.. És nem azért, mert azokra bukom. Hanem csak azért, mert a családi hátterem, elvárások, nevelés miatt néhány évvel mindig komolyabb gondolkodásom volt a társaimnál.. Én már egyedül éltem 16 évesen és 6 éves koromtól egyedül jártam az iskolába... Kaptam anyától "fizetést" aztán be kellett osztanom mindig. Kaját kellett gyártanom magamnak, ha akartam valami normálisat is enni.. Saját tulajdonjaim lettek (lakás,kocsi..)


Most ez rohadtul deviáns és sokak szerint abnormális, de én ilyen voltam és ilyen lettem, ez van. Viszont így kimaradtak olyas fajta dolgok az életemből amiket egy átlagos kamasz átél... Nem volt szobafogság, bünti, anya elmegy igazolásért, hogy lóghassak, nem kapok zsebpénzt mert nem mentem haza éjjel... Meg még tuti van egy halom ilyen dolog.


Most ez egy elég sajátos és nem hinném, hogy túl gyakori példa, de itt pont jól megállja a helyét. Lehet saccolni, hogy a gondolkodásmódom milyet lett 2x éves koromra..

2011. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondta nekem hogy pedofil vagyok mivela fiú kivel jártam 1 ével volt fiatalabb (13) én meg (14) éves vagyok és olyan furra mindenki minket piszkált
2011. jan. 30. 17:49
 16/18 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok, hát ez meg így egyenesen röhej :DDD azt mondja pedofil... hogy lehetne egy 14 éves gyerek pedofil, ecsém, ez húzós :DD
2011. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Szerintem is az de már nem lényeg mivel már 4 nap után szakítót velem a hülye gyerek egy nálam 100-szor csúnyább lány miatt
2011. jan. 31. 17:36
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszike ezeket az írásokat nagyon hasznosak voltak és az előző kommentemet csak méregből írtam :'(
2012. jan. 3. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!