Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki az hogy egy...

Szerintetek ciki az hogy egy lány idősebb egy évvel a fiúnál?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 12:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy ilyen lehetséges, úristen, ez most lesújtott... Hogy lehet az, hogy valaki nem egy idős valakivel? :O Én mindeddig abban a tudatban voltam, hogy mindenki 1992-ben született...
2011. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
na jó, ez most kötekedés volt, de Istenem, miért lenne gáz? Elég bután fogalmaztad meg a kérdést...
2011. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Én 1,5 évvel vagyok idősebb a férjemnél. Persze nem mindegy milyen korosztályról van szó, mert pl. egy 17 éves lány eléggé érett, de egy 16 éves fiú még nagyon gyerekszámba megy.
2011. jan. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem,nekem 2 kolleginám is van,akiknek fiatalabb a pasijuk,mint ők:)az egyikük 31éves a pasija 25és most született babájuk nemrég...a másik 34éves,a pasija 25:)és megvannak....
2011. jan. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Niggagirl válasza:

Normálisan nem lehet válaszolni egy kérdésre? Mi a fenéért zavar téged hogy őt ez a kérdés folglalkoztatja?

Úristen....

Szerintem abszolút nem ciki, nekem mindíg fiatalabbak voltak a barátaim. Sőtt 30 évesen volt 22 éves barátom is és nem vagyok pedofil:)))

2011. jan. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33N vagyok a párom meg 25F..nem ciki (amúgy sem értem, mi lehetne benne a ciki??? :-o)
2011. jan. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
szerinem igen,ciki.A férfi legyen idősebb,erősebb...Tehát legyen igazi férfi.Ja,és most nem kell egyből letámadni,hogy hú,nem ettől meg attól lesz valaki férfi.Ez az én véleményem.Szval->CIKI
2011. jan. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Attól mert idősebb még nem feltétlenül férfiasabb, egy 25 éves férfi bőven lehet elég férfias, épp úgy egy 17 éves lánynak egy 16 éves srác, a férfiasságra a nagyobb életkor még nem garancia (ismerek elég sok gyerekes nálam idősebb férfit), legalábbis én így gondlom. Van ismerősöm ahol 38N és 32F, van két szép gyerekük és házasok, már közel 10 éve, nagyon jól megvannak és nem is látszik a korkülönbség.

A válaszom: nem, nem ciki.

2011. jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem!
2011. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33 éves vagyok, a párom 28 éves (én vagyok a nő :D), és van két kisfiunk is. Egyáltalán nem ciki, bár tény, hogy vannak akik furcsán néznek emiatt. Engem nem érdekel, mert boldogok vagyunk és kész.
2011. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!