Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy magyarázzam ki?

Ezt hogy magyarázzam ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


szóval az lenne a problémám hogy a barátnőmet becsaptam:(

felment egy csetes oldalra én meg egy névvel rá írtam. És mikor megadta a teljes nevét, meg a közösségi portáljait.

Akkor mondtam neki (áll névem amit Ő nem tud) hogy még találkozunk, meg hogy tudom ki Ő. Meg sok mindnet.


Ezt azért csináltam mert nem akartam hogy ilyen könnyen minden féle pedofilnak/csalónak megadja a címét. De most nem merem el mondani hogy csak jót akartam. :(


egy Kétségbe esett lány


2011. jan. 27. 20:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21:41, én 29 évesen sem adom meg az adataim. Igaz én nem ismerkedni akarok, maximum beszélgetni, ahhoz pedig nem kell sem név, sem cím, de jó esetben életkor sem.
2011. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


ezt mutasd meg a barátnődnek! velem 20(!) évesen történt ilyen. vigyázni kell kinek mit mondasz, főleg egy idegennek....arctalanul bárki visszaélhet az ember bizalmával....pár kép sem jelent semmit, azt is lophatják, mint esetemben is :S

mondd ezt el neki, nehogy így járjon...és az én esetem még csak a "jobbik" eset volt, h nem 1 pedofil állat volt az illető....bár a csaj ígyis 1 elmebeteg őrült.

2011. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én sok pasival ismerkedtem neten. Aki szimpatikusabb lett, annak megmondtam mindig ki vagyok, és megnéztük egymást iwiwen. na és. semmi bajom nem lett belőle. Ott még a telefonszámomat is megadtam, bárki megnézheti, olyan is aki csak nézelődik azon az oldalon. Egyszer előfordult hogy valami barom belelihegett a telefonba éjszaka. ennyi volt az összes eset.


Aki kirakja magát iwiwre, teljesen mindegy hogy megadja-e a nevét más oldalon annak akivel beszél, hiszen iwiwre bárki felmehet, és akármi alapján nézelődhet, és elkezdhet idegeneket zaklatni. Ha valaki fél az ilyesmitől, az ne is legyen ilyen oldalon, mert akárki megtalálhatja.


Az már más kérdés, hogy sokan hazudoznak magukról, és nem azok akinek beállítják magukat. de önmagában ez nem jelenti azt hogy a nevemmel vagy bármivel vissza tudnának élni egyébként, vagy zaklatna valaki valamiért.


Aki leírta hogy egy hibbant csaj ír neki más néven, az is azért van, mert élőben ismeri az illetőt.

2011. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

21:47

Te gyökér vagy, ha bedőltél ilyesminek, és ez egyáltalán nem nagy szám. Üdv az interneten. Azt hiszem még élsz, szóval szerintem ne sajnáltasd magad egy ehhez hasonló átlátszó tréfa miatt.

2011. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 napietus ***** válasza:

egyáltalán nem túlzott óvatosság, mint valaki írta! még középiskolások is olyan könnyen csicseregnek ki mindent...egyszer kipróbáltam, 2 óra alatt (20 éves fiúnak kiadva magam) 4 családról tudtam meg, hogy pontosan mikor érdemes felnyomni a lakást, és vinni minden mozdíthatót. és azt is, hogy ebből 3-nál kutya sincs, egynél meg van riasztó. szóval nem a pedofilok az egyetlen veszély...


ezután persze lelepleztem magam, megírtam, hogy 29 éves nő vagyok, és nagyon vigyázzanak az ilyesmire. 3 unokatesóm is van ebben a korosztályban, és egyikük szüleinek a lakását pont így pakolták ki. na, akkor határoztam el, hogy legalább néhányuknak megpróbálok némi félhomályt felderengetni a kis agyában. de feladtam. reménytelen :))

2011. jan. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

23:01-es!

Te vagy gyökér, nem én, m nem tudhattam, ki van emögött. aki kamuzik, nem szokta bejelenteni.

Nem sajnáltatom magam, csupán felhívtam a figyelmet a közösségi oldalak veszélyeire...arra, h nemcsak idegenek lehetnek veszélyesek, hanem ilyen "kedves" ismerősök is idegennek álcázva.

Remélem te is esel majd pofára a neten...az ilyen hozzád hasonló "udvarias" emberkék megérdemlik.

2011. jan. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!! :)) Megbeszéltem a barátnőmmel

Kicsit haragudott, meg azt mondta hogy remegett. Ő 14 éves én 13 vagyok. Szóval én ezt már tudom, már Ő is.

2011. jan. 28. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!