Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy magyarázzam ki?

Ezt hogy magyarázzam ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


szóval az lenne a problémám hogy a barátnőmet becsaptam:(

felment egy csetes oldalra én meg egy névvel rá írtam. És mikor megadta a teljes nevét, meg a közösségi portáljait.

Akkor mondtam neki (áll névem amit Ő nem tud) hogy még találkozunk, meg hogy tudom ki Ő. Meg sok mindnet.


Ezt azért csináltam mert nem akartam hogy ilyen könnyen minden féle pedofilnak/csalónak megadja a címét. De most nem merem el mondani hogy csak jót akartam. :(


egy Kétségbe esett lány


2011. jan. 27. 20:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Hány évesek vagytok?
2011. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Viki233 ***** válasza:
100%
hát sztem őszintén ülj le vele és beszéljétek át, jobb ha tisztázod mert ha nem mondod el akkor így nem tanul belőlle....
2011. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
95%
Szerintem kerek perec, mond meg neki úgy ahogy van ne szépítsd! Meg fogja érteni, nekem elhiheted.
2011. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
majd megpróbálom
2011. jan. 27. 20:50
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le vele és magyarázd el neki, hogy mennyire veszélyes amit művel. A legjobb lenne, ha egy felnőtt mondaná el akinek tényleg elhiszi. Mert tényleg az. Ismeretleneknek kiadni az adatokat????

A hajam égnek áll. Bár a szülei feladata lenne megtanítani vele a net helyes használatát.

Ha tényleg a barátnőd, akkor meg fogja érteni, hogy a védelme érdekében tetted. HA nem érti meg akkor nem ér annyit a barátságotok,mint eddig hitted....

2011. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

20:52

Ez hülyeség, facebookon, myvipen, iwiwen beírod keresőbe mondjuk azt, hogy szabó, kilistáz 5000 találatot, és válogathatsz sok-sok ember közül teljes névvel és adatlappal. Akkor ennyi erővel ez is veszélyes, és bodyguardokat kéne minden internetfelhasználó mellé állítani.

Mindemellett szerintem amit csináltál (a kérdezőhöz szólva), az egy nagy marhaság volt. Engem rettentően idegesítene, ha valamelyik ismerősöm próbálna engem kioktatni, főleg ilyen eszközökkel.

2011. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a facebook és egyéb közösségi oldalakon is veszélyes kiadnod az adatokat. Nem véletlenül nőtt meg ugrásszerűen a pedofil bűncselekmények száma net terjedésével. Erre vanna statisztikák. Nem tudom te hogy vagy vele, de én spec. nem lennék boldog a gondolattól, hogy vki a fotómat nézegetve hokizik a gép előtt.. A gyerekemét nézve meg pláne... Iszonyú sok aberrált fazon ül most is a monitor előtt, és keresi legújabb áldozatát, akit bepalizhat a nickek álarca mögé bújva.
2011. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

21:13

Mutatnál ilyen statisztikát nekem? Én még nem láttam, sőt, nem is hallottam róla, mert épeszű ember nem találkozik valakivel egy sötét sikátorban, de jobb esetben már webcammal megbizonyosodik a másik kilétéről.

2011. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én ha egy ismeretlen emberrel beszélek akkor annyit így zajlik a beszélgetés.


xx: Hol laksz?

én: XY megye

xx. Azon belül?

én: az legyen mindegy

xx: Hogy hívnak

én: egész nevem nem adom meg a kereszt nevem ki van írva.


Lehet bunkón hangzik de hát így legalább nem ér baj.

2011. jan. 27. 21:23
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

szerintem 13 év felett ez már túlzott óvatosság.


Ha valaki ennyire fél az ismeretlenektől, akkor minek akar interneten kapcsolatba lépni bárkivel. azért baromi nehéz úgy ismerkedni valakivel, hogy nem árul el magáról semmit...


Ezért kérdeztem az elején is hogy hány éves vagy.

2011. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!