Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire megviselt volna? :O

Ennyire megviselt volna? :O

Figyelt kérdés

Anyukám 2napja éjszakás lett..

14ig itthon van és 22re itthon van.

és annyira hiányzik,hogy nincs itthon,és annyira szar ez így...:(

Ma ülök törin,ötöst kaptam és Ő jutott eszembe erre elsírtam magam...annyira meglepődtem magamon...:( :D

Nos ennyire megvislet vna,hogy anyum éjszakás lett?


2011. jan. 27. 17:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hát azt említheted, hogy hiányzik, de tényleg csak óvatosan, mert utána rosszul érzi majd magát, hogy neked ez így nem jó, de gondolom nem viccből vállalt el egy ilyen állást, szóval csak úgy fel nem mondhat, és akkor meg neki is rossz lesz emiatt, meg neked is, mert nem változik semmi.

Aranyos vagy, de már nem vagy kisgyerek, gondolom van olyan nap, amikor nem dolgozik, akkor csináljatok valamit együtt.

2011. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én anyum egész nap dolgozik, napi 15 órát, reggel 7től este 10ig. 11re ér haza, akkor látom csak szerencsére akkor még fenn vagyok. Múlt héten nem tudom talán 1 vagy 2 szabad napja volt..ha pl este nem lennék fent akkor, akkor nem is találkoztam vele. Mondjuk én is inkább anyás vagyok, és bár túl szoros kapcsolat nincs köztünk, de azért hiányzik ha egy pár napig nem láthatom, de nem borulok ki úgy hogy sírjak. Ellentétben apám nem jár sehova nem dolgozik napi 24 órában itt van, és bár van mikor napokig nem látom semmi hiányt nem érzek.

De anyumat azért jobban szeretem.

17/L

2011. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem gáz. Meg is mondhatod neki. De lassan szoktasd magad ahhoz hogy ha elköltözöl a jövőben, akkor eltudj, és ne rohanj vissza anyud szoknyáját görcsösen szorongatva. Egyáltalán nem baj hogy szereted :) csak szoktasd magad ahhoz hogy nem leszel mindig vele (normális esetben).
2011. jan. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, hogy ez volt az, ami kihozta ezt belőled, de más is van a háttérben?

Balhé a barátokkal, szerelmes vagy, vagy ilyesmi, és ez csak az utolsó csepp volt a pohárban, azért hiszed, hogy ez viselt meg ennyire?

2011. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,nektek..annyira aranyosak vagytok!!

puszi:)

2011. jan. 27. 18:18
 16/19 A kérdező kommentje:
Amúgy nem..nincsen semmi más bajom...
2011. jan. 27. 18:20
 17/19 anonim ***** válasza:

Amúgy tudom, milyen anyuért aggódni, szeretni, vagy 14 éves koromig, ha ment hajnalban dolgozni, az ébresztőjére felkeltem, és kuksoltam a szobában, vagy a lépcső tetején, nehogy visszaaludjak, megvártam az egy órát, míg elkészült és elindult, hogy aztán a lámpát kapcsolgatva "integessek" neki. Ha egyszer elaludtam, sírtam, mardosott a hiánya, nem volt nyugodt a lelkem, ilyen kényszerbetegség szerű dolog volt szerintem, de elmúlt.

Szegény anyukám nem tudott mit kezdeni ezzel, és a tied sem fog, de attól még mondd el neki, finoman, tényleg ne legyen bűntudata miattad! Egyedüli gyerek vagy? Vagy anyukád egyedül nevel?

2011. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

ez megható volt...:(

Nem vannak testvéreim.Egy nővérem és egy hugom is van:-)Nem nevel egyedül;)

2011. jan. 27. 18:23
 19/19 anonim ***** válasza:
Pedig ez inkább jellemző ránk...Aranyos vagy!
2011. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!