Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a nőknek kell mindent...

Miért a nőknek kell mindent csinálni? Ez felháborító!

Figyelt kérdés
Miért az a normális a legtöbb helyen, hogy a nőknek is kell ugyebár dolgozni, de azért minden házkörüli munka a "nők dolga" Ez normális?Persze a nőknek dolgozni, főzni, mosni, takarítani, bevásásárolni, ügyeket intézni a férfiaknak meg csak dolgozni?Hogy van ez?
2011. jan. 27. 14:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is minden "szoktatás" kérdése. Amikor a volt párommal megismerkedtem, azzal "kezdtem", hogy megdöbbentenek azok a nők, akik házimunkát végeznek. Amikor oda jutottunk, hogy össze akart költözni, azt mondtam neki, hogy rendben van, de csak akkor, ha lesz bejárónő, és lett. Ennyi az egész. Most éppen egyedül élek, de most is van bejárónőm, úgyhogy, ha megismerkedek valakivel, nem lesz kérdés, hogy nem végzek házimunkát, mert jogosan hivatkozom arra, hogy "ne haragudj, de én ehhez vagyok hozzászokva". :) Lányok, ezt így kell csinálni! Nem szabad hagyni, hogy egy férfi a fejünkre nőjön, és kihasználjon! Ettől függetlenül, a mosogatógépet azért találták ki, hogy ne kelljen kézzel mosogatni, ha esetleg valaki nem akar bejárónőre költeni. Azért az is nagy könnyebbség.
2011. jan. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
76%

(16:11)

Még annyit, hogy az a férfi, aki elvárja, hogy takarítsanak utána, és kiszolgálják, eleve egy "lúzer". Meg kell neki mondani, hogy tartson bejárónőt. Vagy nincs rá pénze??? Akkor nem lehet valami sikeres...akkor meg, ha ilyen béna, akkor milyen alapon várja el, hogy fenntartsák a háztartását? Ez persze megalázóan hangzik, de az még megalázóbb, ha egy férfi takarítónőnek tekinti a partnernőjét.

2011. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
76%

elmondom, hogy van ez, mert már annyi ilyen kérdés volt.

hozzámész esetleg összeköltözöl egy olyan férfival akinek teljesen megszokott dolog, hogy sosem csinált egész életében semmi ilyen munkát, mert otthon megcsinálta neki a kedves anyukája, mert apuka szintén nem csinálta meg, mivel az ő idejükben ez megszokottabb dolog volt. esetleg mindig volt barátnője aki ezt megcsinálta. amit megtanítottak neki, amiben felnőtt azt hozza, úgy fog viselkedni. ilyen egyszerű a történet. nem értem, hogy miért kell ezen állandóan kiakadni? aki olyan párt választott aki lusta és vagy trehány az miért kérdezgeti ezt? saját döntés volt nem? ha pedig ilyen nagy a szerelem akkor bele kell törődni, hogy Ő ilyen.

remélem azért a szavaimból kiderült, hogy szerintem ez nem normális.

23f

2011. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az a jó, ha a pasi is besegít a háztartási dolgokba.
2011. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs én munkám,te munkád,KÖZÖS van.

Bár vannak kivételek,pl házbővítéssel kapcsolatos munkákban én vagyok az ész és a kéz is,Párom pl a vízvezeték szerelésben van otthon.Abban ő a főnök.

De a házimunkában nálunk közös minden.Szerintem ez jó felfogás,mert nem enyém-tied,hanem közös.Mindenkinek ugyanannyi megcsinálni.

2011. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Korzika : ***** válasza:
100%
az a nő, aki azt szeretné, hogy a nők csak otthon házimunkázzanak, és a férfiak dolgozzanak rendes munkahelyen, az szerintem ne csodálkozzon, hogy olyan férfit fog ki, aki semmi házimunka feladatot sem, lát el.
2011. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
82%

17:13, 23f:


Csak tudod az a baj, hogy a pasik 70%-a elkényeztetett 5 éves csecsemőként megy bele a kapcsolatba, és kiakad, ha a nő estleg felnőtt férfit akar, nem csecsemőt.

Volt már 38 éves csecsemő pasim, hááát nem sokáig, kb. 1 hónapig:D

2011. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

én azt elhiszem. attól függetlenül még abban igazam van, hogy ha te választottad a gyerekes pasit akkor miért kell csodálkozni, hogy tényleg gyerekes? persze mondani könnyű, mert más az elmélet és más a gyakorlat, főleg ha szerelemről van szó. de az elvvel azért gondolom egyet értesz te is?

23f megint

2011. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Volt egy ismerős házaspár, azt mondta a pasi, hogy ami házon belül van a nőé, ami házon kívül meg a pasijé. (Az elméletben csak az volt a hiba, hogy panelba laktak.)

Amikor én kijelnettem nkeik, hogy kivágnám ezért mint macskát eü. sétára, akkor lehurrogtak, meg milyen h*lye vagyok. Aztán emlékszem hozott a felesége kávét és odatartotta neki a csészét ezzel a mondattal: csepegtesd már a tejszínt.

Na annyira bírta a menyecske a tejszín csepegtetését, hogy el is váltak pár év múlva.

De nyilván én vagyok a h*lye :)

2011. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!