Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? és miért mond...

Mit tegyek? és miért mond ilyenek a saját apám? Hogyan lábaljak ki ebből amiben vagyok?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok.

Vannak problémáim mint mindenki másnak, és szeretném megosztani veletek vagyis leirni ami benne zajlik, ami bánt és ami ma történt velem itthon. Senkivel sem tudom megbeszélni ezeket, és teljesen magamba fordultam.

Köszönöm, ha bárki is elolvassa vagy válaszol.


Mostanában nagyon szomorú vagyok,régen egy vidám lány voltam, mostanában mindig könnyes a szemem, sokat sírok és csendes vagyok. Sosem vagy csak ritkán mosolygok...

Együtt voltam egy fiúval 1,5évig. Az elején minden jó volt. Jó volt vele, megbíztam benne, ő vette el a szüzességemet is. Szeretett nagyon. Aztán elkezdett nekem egy két dologban füllenteni, nagyon sokszor veszekedtünk, és mindig igérte h megváltozik. Végül szakítottam vele 1 hete. Úgy érzem sosem leszek szerelme,s és sosem leszek boldog. Tudom ez nem nagy dolog, de nagyon fura és rossz érzés. Minden nap várok valamit, valami csodát vagy egy embert aki segít kilábalni ebből, de minden napom szürke, ugyanúgy telik...

Sokan látják rajtam, hogy szomorú vagyok, de nem olyan emberek akikben megbíznék, nem mondom el senkinek a bajaimat, meg hát nincs is kinek, nem érdekli őket, és nem értenének meg. ezt tudom.

Minden nap remélem hogy szembejön velem valaki, talán akinek tetszem vagy megszólít, vagy ilyenek.

Mások szerint van stílusom és kedves vagyok, meg szép. De az önbizalmam nulla, sosem tartottam magam se szépnek, sem okosnak semmi. Jól is tanulok, végzős vagyok és a félévi átlagom 4,2lett, én voltam az osztályelső. Mégsem voltam büszke magamra, nem vagyok boldog.

Egyszerűen magányosnak, értéktelennek, szomorúnak érzem magam. Az osztályomba meg próbálok kedves lenni, csnedes de szinte nem is létezem mások számára csak 1-2 ismerősömnek. a többiek keresztülnéznek rajtam. Multkor pont tegnap szomorú voltam, erre egy o.társam ilyet szól nekem hogy hiszti k*rva vagyok. Hát rettentő jól esett, én sosem bántom, és mostanában csendesebb is vagyok. Nem tudtam miért érdemeltem ki ezt, bementem a mosdóba és eltört a mécses.

Ami a volt páromat illeti, nos...biztosan jobb lesz neki nélkülem. Sem vele nem jó sem nélküle, de nem játszom vele, hagyom hadd legyen boldog mással.


Ma hazajöttem, mondanom sem kell hogy semmi sem történt a suliba:( pedig csinosan felöltöztem, de semmi, mindegy is.

éppen ebédelek amikor leül mellém apám.

Kérdezi hogy mivan a pasimmal...

Megjegyzem multkor azt mondta hogy én elnyomom a fiumat és sajnálja meg papucs mellettem és egy nyomi vagyok. Ez is jólesett.

Na és mondom hogy hát nemjó semmi, nem vagyunk már együtt.

És elkezd velem orditani, hogy "ha viszket a p*nád csak az kell neked, h meg*ugjanak, mindegy kivel fekszel össze meg hogyan"

Nagyon rosszul esett, majdnem eslirtam magam.

Mondom neki "nem tudsz semmit a szexuális életemről"

erre ő "de tudom hogy csak b*szattad magadat vele..."

Elkezdtem sírni erre ő lehurrogott hogy ne hisztizzek meg ne bőgjek. Meg istenezett... hogy mártir vagyok.

Hazajövök és még itthon sem jó:S Tényleg egy semmi vagyok:'( minden este sírva alszom el.

Én nem vagyok r*banc már nemis feküdtem le vele 3hónapja mert nem volt jó vele...és ezt mondta is neki, csak nem akart elengedni. Hogy lennék r*banc ha ő vette el a szüzességemet. Olyan megalázó ez az egész:(

Teljesen össze vagyok törve:(


Köszönöm annak aki végigolvasta...bocs ha hosszú meg uncsi.


2011. jan. 27. 12:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Hát először is, "jóapád" viselkedését elég nehéz minősíteni. Az én apám sem számított a legfinomabb embereknek, de ha velem valaha így beszélt volna, nem tudom hogy dolgoztam volna fel. Igaz, én 18 éves koromban még szűz voltam, és így sem voltam lekésve még semmiről. Ezért úgy gondolom, nem feltétlenül kell görcsölnöd amiatt, hogy nem találsz egy hét után utánpótlást a fiúd után. Ha szép, egészséges és okos lány vagy, semmi okod a letargiára. Egyébként sem ajánlanám, hogy elhamarkodva beleomolj egy másik fiú karjaiba, csak azért, mert vígasztalást keresel. Annak valószínűleg nem lenne jó vége. Most, ha valóban könnyen és jól tanulsz, elsősorban erre kellene összpontosítanod, hogy a jövődet alapozd meg a lehető legjobban. Kikapcsolódásként pedig valóban nagyon jól jöhet néhány jó könyv elolvasása.

Nem tudom, apukád egyedül nevel-e, mert másik szülőről nem írtál. Az ő viselkedésével kapcsolatban nem nagyon tudom még mit írhatnék. Azt én nehezen tudom elhinni, hogy ő teljesen ok nélkül tört ki magából ennyire durva módon. Talán mégis van a viselkedésedben valami, ami ennyire kihozta őt a sodrából, még hogyha ezt Te nem érzed úgy. Esetleg az ő élete sem felhőtlen, lehetnek nagyon komoly gondjai. Ezen azért próbálj meg elgondolkozni. Ha viszont valóban a szerény, csendes, jólnevelt lányával szemben viselkedik ilyen ordenáré módon, arra nem tudok semmiféle mentséget felhozni.

Szóval a lényeg, nem kell magadba roskadni, nagyon sok értelmes dolog van az életben, amire a figyelmedet terelheted az újabb párkapcsolaton kívül is. Nem feltétlenül szükséges folyamatosan tartozni egy fiúhoz. Az pedig, hogy ez a kapcsolatod sem lesz végleges, várható volt ebben a korban.

2011. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
sajnálatraméltó vagy hogy nem jegyzett el a pasi. te meg potyára oda dobtad neki a szüzességed. ügye tudod hogy ezzel nagyot vesztettél az értékedböl? apád csak jót akar neked mert nem használ a szép szó neked mész a p...d után. szégyeld magad az ilyenek nekem is csak arra jók. 25 f
2011. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Az apukák nagyon érzéketlenek tudnak lenni, és nem is szándákosan teszik, belül hidd el, már nagyon megbánta,amit mondott, de sosem fogja neked bevallani. Nem gondolta komolyan!!! Vedd könnyedebben a dolgokat, ne a rosszra figyelj, hanem a kevés jóra! Nem sokára jön a tavasz, márciusban bezsonganak a pasik, de csak a vidám csajokra hajtanak ám! Tehát akcióra fel, szépülj tavaszig, tornázz, művelődj, hogy jó eséllyel megtaláld majd az igazit. Mással meg ne törődj!!!
2011. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

12:53 45%

12:57 10%-hasznos válasz

13:44 45%


Ribancfaszik és szánalmas komplexusos csórófaszik!


Mit kerestek itt? Menjetek a szex rovatba seg*gbekukizni a Józsival!


Ráértek? Sikáljátok fel a padlót és takarítsatok ki! Ha férfiak lennétek, nem fas*zkodnátok itt, ti köc*sög nőgyűlölő buzernyákok! Mi van, apátok megerőszakolt titeket kiskorotokban, hogy ilyen selejtek lettetek? Tiii férfiszégyenítők, a teremtés szégyenei!

Ott a fa*sz lehet a seg*getekbe dugni, selejtes fér*gek!

2011. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Apád egy domináns bu*nkó, aki uralkodik rajtad és te hagyod! Ott aláz meg ahol csak lehet, mert hagyod magad!

Először is a ribancpasid miatt ne sírj, és ne akarj egy pasinak se megfelelni!!!! Apádnak se! Ne sírj, és ha leqrváz vagy valami, megmondod neki te nem fogsz mostanában senkivel sem szexelni, mert elment a kedved, annyira szar volt ez a pasi az ágyban!

És abszolút ne érdekeljenek a pasik, vágj pléhpofát, ne sírdogálj, ne legyél mártír, legyél határozott és akaratos, higgadt! Apádat meg nézd levegőnek, ilyen szemét alak nem érdemli meg, hogy beszélj vele.


Abban igazad van apádnak, hogy mártír vagy, mert nem erősítetted meg magadat! Legyél erős, határozott és ne akarj egyik pasiból a másik pasiba belekapaszkodni, mert így tényleg egy senki is leszel, mint ahogy most éreztetik veled!

Legyél független, önálló, talraesett, az életedet ne egy sz*arházi pasi mondja meg!

2011. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem te egyszerűen félsz az egyedülléttől, félsz , hogy szembe kell nézned magaddal, ezért akarsz egy másikba kapaszkodni. Ez nagyon idegesítő egy idő után mindenkinek.
2011. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Küldenél nekem egy elérhetőséget, ahová írni tudnék neked? Köszönöm.
2011. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!