Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? és miért mond...

Mit tegyek? és miért mond ilyenek a saját apám? Hogyan lábaljak ki ebből amiben vagyok?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok.

Vannak problémáim mint mindenki másnak, és szeretném megosztani veletek vagyis leirni ami benne zajlik, ami bánt és ami ma történt velem itthon. Senkivel sem tudom megbeszélni ezeket, és teljesen magamba fordultam.

Köszönöm, ha bárki is elolvassa vagy válaszol.


Mostanában nagyon szomorú vagyok,régen egy vidám lány voltam, mostanában mindig könnyes a szemem, sokat sírok és csendes vagyok. Sosem vagy csak ritkán mosolygok...

Együtt voltam egy fiúval 1,5évig. Az elején minden jó volt. Jó volt vele, megbíztam benne, ő vette el a szüzességemet is. Szeretett nagyon. Aztán elkezdett nekem egy két dologban füllenteni, nagyon sokszor veszekedtünk, és mindig igérte h megváltozik. Végül szakítottam vele 1 hete. Úgy érzem sosem leszek szerelme,s és sosem leszek boldog. Tudom ez nem nagy dolog, de nagyon fura és rossz érzés. Minden nap várok valamit, valami csodát vagy egy embert aki segít kilábalni ebből, de minden napom szürke, ugyanúgy telik...

Sokan látják rajtam, hogy szomorú vagyok, de nem olyan emberek akikben megbíznék, nem mondom el senkinek a bajaimat, meg hát nincs is kinek, nem érdekli őket, és nem értenének meg. ezt tudom.

Minden nap remélem hogy szembejön velem valaki, talán akinek tetszem vagy megszólít, vagy ilyenek.

Mások szerint van stílusom és kedves vagyok, meg szép. De az önbizalmam nulla, sosem tartottam magam se szépnek, sem okosnak semmi. Jól is tanulok, végzős vagyok és a félévi átlagom 4,2lett, én voltam az osztályelső. Mégsem voltam büszke magamra, nem vagyok boldog.

Egyszerűen magányosnak, értéktelennek, szomorúnak érzem magam. Az osztályomba meg próbálok kedves lenni, csnedes de szinte nem is létezem mások számára csak 1-2 ismerősömnek. a többiek keresztülnéznek rajtam. Multkor pont tegnap szomorú voltam, erre egy o.társam ilyet szól nekem hogy hiszti k*rva vagyok. Hát rettentő jól esett, én sosem bántom, és mostanában csendesebb is vagyok. Nem tudtam miért érdemeltem ki ezt, bementem a mosdóba és eltört a mécses.

Ami a volt páromat illeti, nos...biztosan jobb lesz neki nélkülem. Sem vele nem jó sem nélküle, de nem játszom vele, hagyom hadd legyen boldog mással.


Ma hazajöttem, mondanom sem kell hogy semmi sem történt a suliba:( pedig csinosan felöltöztem, de semmi, mindegy is.

éppen ebédelek amikor leül mellém apám.

Kérdezi hogy mivan a pasimmal...

Megjegyzem multkor azt mondta hogy én elnyomom a fiumat és sajnálja meg papucs mellettem és egy nyomi vagyok. Ez is jólesett.

Na és mondom hogy hát nemjó semmi, nem vagyunk már együtt.

És elkezd velem orditani, hogy "ha viszket a p*nád csak az kell neked, h meg*ugjanak, mindegy kivel fekszel össze meg hogyan"

Nagyon rosszul esett, majdnem eslirtam magam.

Mondom neki "nem tudsz semmit a szexuális életemről"

erre ő "de tudom hogy csak b*szattad magadat vele..."

Elkezdtem sírni erre ő lehurrogott hogy ne hisztizzek meg ne bőgjek. Meg istenezett... hogy mártir vagyok.

Hazajövök és még itthon sem jó:S Tényleg egy semmi vagyok:'( minden este sírva alszom el.

Én nem vagyok r*banc már nemis feküdtem le vele 3hónapja mert nem volt jó vele...és ezt mondta is neki, csak nem akart elengedni. Hogy lennék r*banc ha ő vette el a szüzességemet. Olyan megalázó ez az egész:(

Teljesen össze vagyok törve:(


Köszönöm annak aki végigolvasta...bocs ha hosszú meg uncsi.


2011. jan. 27. 12:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Ne vedd màr ugy a szivedre,hiszen egy hete szakitottatok,tul leszel rajta.Naaa ébredj fel màr!Tessék nevetni és ne akarjàl görcsösen màsik kapcsolatot talàlni rögtön.persze,hogy rosszul esik,hogy màr nem vagytok együtt,de azért nem kell a vilàg legszomorubb lànyt jàtszani.Nem te voltàl az elsõ és az utolsó,aki igy jàrt.Utolsó 3 hónapban màr nem is voltàl vele,akkor mit szomorkodsz,majd jön egy màsik,akit talàn jobban fogsz szeretni,csak ne feküdj le vele az elsõ éjszakàn,hadd harcoljon érted egy kicsit.Fel a fejjel és nem szomorkodni.

Apukàdnak biztosan rosszul esett,hogy màr nem vagy a baràtoddal,rà se hederits az apàk ilyenek nem akarjàk,hogy a lànyuk csalódjon.

2011. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
azalatt mit értessz hogy mindenki bánt?
2011. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

nem az első éjszakán feküdtem le vele.

hanem 8hónap után:)

2011. jan. 27. 12:55
 14/27 A kérdező kommentje:

én nem azt irtam h kiöltöztem hanem hogy csinosan öltözöm.

az nálam azt jelenti hogy csizma, farmer egy kötött pulcsi ami szép, sál és posztókabát, meg egy színes kesztyű.

még csak nem is sminkelem magam.

2011. jan. 27. 12:57
 15/27 anonim ***** válasza:

Apádnak is jó tapasztalatai lehetnek a nőkkel! Kiváncsi vagyok, milyen kapcsoatban vannak édesanyáddal...

Próbálj meg inkább vele megbeszélni dolgokat, ha ő normálisabb, mert szerintem nem lehetnek vmi túl jó viszonybn apáddal sem.

2011. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
milyen fajta vagyok? azért vagyok k*rva mert 1,5 alat lefeküdtem a barátommal kb 3x? NEM SMINKELEM MAGAM, NEM VÁLTOGATOM A PASIJAIMAT ÉS NEM ÖLTÖZÖM ÚGY, MÉG SZOKNYÁM SINCSEN MEG TŰSARKÚM SE. nemhiszem hogy joggal nevezhet bárki is ri*bancnak, főleg ismeretlenül. egy sportos lány vagyok...
2011. jan. 27. 12:59
 17/27 Igor26 ***** válasza:
Amiket érzel most, teljesen természetesek. Ez egy ilyen időszak, el fog múlni. Édesapád stílusa kétségtelenül éretlen, ne vedd magadra! Nem is tudja mit beszél! Közben leírtad magadról, hogy látod az értékeidet, ez jó! Most már csak az a dolgod, hogy amit látsz, azt el is hidd. Öltözz fel holnap is csinosan és éld az életed. Ne görcsölj a párkapcsolaton, hanem készülj fel rá, hogy ha jön, ne szúrd el. Jelenleg azt mondanám, lelkileg nem vagy felkészülve egy párkapcsolatra. Inkább egy segítő kézre van szükséged, egy emberre, aki meghallgat. Én nem erőltetném a párkapcsolati kérdést, mert visszafelé fog elsülni. 18 éves vagy, semmiről nem késtél le. Legyél jó magadhoz és 28 évesen meg fogod hálálni magadnak, hogy akkor nem voltál h˝lye. Ne ugorj bele semmibe ebben a lelkiállapotban. Legyen célod, járj társaságba, ismerkedj kötetlenül, egyszóval éld az életed. Most ez a dolgod. Ha úgy érzed tudok segíteni, esetleg írhatsz privibe is. Amennyire időm engedi, nekem nem gond, hogy segítsek.
2011. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy így érzed magad. Az előttem szólók már mindent elmondtak, én is csak ezeket írtam volna, csak azért válaszolok, hogy eggyel több embert érezhess magad mellett!

Apukád. Szívem szerint elkérném a telefonszámát...nem is, a címeteket, és nem tenné zsebre, amit kap. Mondjuk nekem vannak ilyen irányú problémáim, de teljesen úgy érzem, hogy ilyenkor az ilyen embernek egy kis baseball-ütős testápolás sem lenne túlzás!!!!!!!!!!!!!

2011. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy szomorú vagy a szakítás után. Az ember - különösen a lányok - jobban kötődnek az első partnerhez. De idővel elmúlik. Próbálj keresni magadnak valamilyen hobbit, amivel lekötheted magad. Még új barátokra is szert tehetsz.

A beszólásokra nem mondom, hogy ne törődj velük, de ne csak azt halld meg amit mondanak, nézd meg azt is, hogy ki mondja. És ez sajnos az apádra is vonatkozik. Na meg a 12:53-as bunkóra is.

Fel a fejjel, ami nem öl meg, az megerősít!

2011. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Minden szerelem fáj. Ha vége úgy érzed, nincs tovább. Neked soha nem kell más és te soha nem kellesz senkinek. Sokszor mindenen sírnál. Ez teljesen természetes. Szomorú vagy, a gyomrod ici-pici, sokszor még enni sem tudsz. Ahogy idősödsz a következő szerelem megint más lesz. Megint máshogy éled meg. Nekem még csak 14 éves a lányom és még nem volt barátja.De elhatároztam ,hogy mindig meg fogom hallgatni és mindig számíthat majd rám, mert maga a szerelem csodás dolog. De ha vége valami miatt, akkor nagyon össze tud zuhanni az ember.

Azt tudom neked tanácsolni, hogy próbálj ismerkedni és barátnőt találni. Akivel tudsz beszélgetni csajos dolgokról és akivel számíthattok egymásra bármiben. Apukád miatt nem könnyű neked. Nem akarok túl rosszat mondani neked róla, hiszen te is tudod, hogy egy apának nem szabadna így beszélni a lányával. Én a helyedben szépen nyugodtan felnőtt módjára azért megvédeném magam és kikérném magamnak a hangnemet. Persze azt te tudod, hogy meddig mehetsz el vele szemben./nem-e agresszív stb.../ Nem tudom tovább akarsz-e tanulni később, és van-e lehetőséged kollégiumba menni, Lehet,hogy az is egy megoldás lenne.

Semmi esetre se legyél elkeseredve! Előtted az élet. Értelmes vagy, kedves és nagyon fiatal. Arról nem is beszélve,hogy mindenből tanul az ember. Csak erre majd később jössz rá. FEL A FEJJEL! SZÉP AZ ÉLET!

2011. jan. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!