Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem veszi fel a telefont,...

Soha nem veszi fel a telefont, vagy egyszerűen kikapcsolja vagy a rosszabik "lemerűlt" Tényleg sokat dolgozik?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 éve eggyütt vagyunk és ha régebben hivtam akkor mindig felvette vagy visszahivott,de ez mind a munkahelyén.Napi 11 óra munka tényleg nem a legjobb dolog egy kapcsolatnak rádaásul hétvégén is alig tudunk együtt lenni mert akkor ugye a családjával van.Nem tudom mi van velünk mostanába sokat is veszekszünk ugy érzem már nem szeret és hanyagol:( Mit csináljak én nagyon nagyon szeretem de ő már biztosan nem. Pár napja vesztünk össze a telefon dolgon. Valaki aki hasonló cipőben jár vagy tudna nekem tanácsot adni az mindenképp irjon :) nagyon megköszönném !!
2009. febr. 5. 13:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen tényleg nagyon igazatok van mindenben de egy bajom van ,hogy szerelmes vagyok. Az elöbb értem haza elmentem a munkahelyére megnéztem a kocsit hogyott áll-e igen ott volt meg egy blokk is amin az állt hogy 20:00 kor vásárol ,mivel nekem azt mondta hogy nem jön mert otthon lessz stb.. furcsállottam meg még az anyos ülés is hátra van döntve......ugyhogy besokalltam :@ végen van . Az elöbb egy válaszoló kérdezte hogy hogy találkozunk. iagázból csak is este tudunk együtt lenni :S mondjuk ugy fél 8-tól 9-ig :( nagyon rossz de nem tudom elfelejteni . Köszi hogy irtatok!:)
2009. febr. 6. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!