Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem veszi fel a telefont,...

Soha nem veszi fel a telefont, vagy egyszerűen kikapcsolja vagy a rosszabik "lemerűlt" Tényleg sokat dolgozik?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 éve eggyütt vagyunk és ha régebben hivtam akkor mindig felvette vagy visszahivott,de ez mind a munkahelyén.Napi 11 óra munka tényleg nem a legjobb dolog egy kapcsolatnak rádaásul hétvégén is alig tudunk együtt lenni mert akkor ugye a családjával van.Nem tudom mi van velünk mostanába sokat is veszekszünk ugy érzem már nem szeret és hanyagol:( Mit csináljak én nagyon nagyon szeretem de ő már biztosan nem. Pár napja vesztünk össze a telefon dolgon. Valaki aki hasonló cipőben jár vagy tudna nekem tanácsot adni az mindenképp irjon :) nagyon megköszönném !!
2009. febr. 5. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Üljetek le mindenképpen ezt megbeszélni.Mondd el neki mit érzel,amit ide is leírtál,és kérdezd meg tőle ez miért van így.Te úgy érzed Ő már nem szeret.Mások is dolgoznak,nem csak napi 11 órát,hanem sokkal többet is,hogy jussanak valamire.Ez nem kifogás.Amikor meg a családját látogatja,oda Te is vele tarthatsz.Egy párkapcsolatban ez teljesen normális.Ahogy viselkedik veled,hogy hanyagol és leráz mindenféle ócska mellédumával,ez nagyon tisztességtelen tőle.

Ha már nem szeret,nem fontos számára a kapcsolatotok az a minimum,hogy tisztességesen eléd álljon és megmondja.Nem lehet,hogy van valakije?Semmiképpen nem hagyd mellébeszélni,magyarázza meg miért változott meg a viszonyotok.Ha már egyoldalú a dolog,akkor fogadd el,hogy vége,és ne kapaszkodj belé mert az már nagyon méltatlan és megalázó lenne a számodra.Ez esetben távozz emelt fővel.


Minden jót,üdv.

2009. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Azt írod, ő már biztosan nem szeret. Akkor mért erőlteted ezt a kapcsolatot? Üljetek le és beszéljétek ezt meg. Ha tényleg nem szeret, akkor meg engedd el! Egy darabig biztos nagyon rossz lesz neked, de túl leszel rajta, ami nem működik azt nem kell erőltetni.
2009. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

családlátogatás? ha az nem egy másik feleség/férj (bocs nem derült ki) akkor te miért nem tartasz vele? Tényleg le kell ülni megbeszélni, hogy most kiégett ez a kapcsolat a részéről, vagy csak nem tudja mit akar...

Nehéz lesz, vágyj bele minél előbb! Ne rabolja az idődet, szivedet feleslegesen senki!

2009. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt. Ne haragudjatok hogy nem irtam bele.
2009. febr. 5. 13:52
 5/11 A kérdező kommentje:
Mármint ugy a családdal hogy a testvérei anyuka apuka stb.:) nincs még gyereke
2009. febr. 5. 13:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elolvastam amit írtál arra gondoltam hogy a te párod nagyon gyanús.Kikapcsolja a telefont?Én a helyedben valahogy a körmére néznék ugyanis van okod rá.Ki tudja hogy a hétvégét is valóban a szüleinél tölti e?De ha ott is van,ez nem normális hogy a párjával alig találkozik.Nem akarlak elkeseríteni de lehet hogy van valakije.Miért nem visz el téged is a szüleihez?Lehet nem meri kimondani hogy vége mert ahhoz túl gyáva.Szerintem konkrétan rá kellene kérdezned mert ez így nem mehet sokáig,ha van valakije ne rabolja a te idődet.Rossz így bizonytalanságban élni.Ne veszekedj vele,próbáld ezt higgadtan megbeszélni,lehet hogy csak nem veszi észre hogy többet kellene foglalkoznia veled.
2009. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a szüleivel már beszéltem vagyis csak az anyukájával de mintha elöttük is takargatna :s meg én hiába beszélek hozzá szép szó vagy akár sirás vagy veszekedés vagy már nem is tudom ő nem olyan ő egy halk nem túl sokat beszélő ember:S menjünk pszihologushoz? mert én már depressziós vagyok.
2009. febr. 5. 14:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a legfontosabb, hogy ezt beszéljétek meg. Meg a továbbiakat is. Muszáj valahogy szóra bírnod, mert megzakkansz.
2009. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Milyen gyakran hívogattad, hogy inkább kikapcsolja a telefonját? Nem lehet, hogy kissé túlzásba vitted? Ha valakinek az agyára mennek, az bizony csírájában öli meg a szerelmet. Ha azt akarod, hogy valaki sokáig szeressen, mindig hagyjál elég időt neki arra, hogy vágyjon rád. Nem kell napi ötször jelentkezni, hogy "hiányzol, szeretlek, bülbülmadaram" stb. Annak sosem lesz jó vége. Inkább hiányozzál te neki egy kicsit. Türelem!
2009. febr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

De akkor mikor vagytok egyutt? Hetkoznap dolgozik, hetvegen csaladdal van. Mit csinaltok egyutt?

Szerintem jobb ha otthagyod. Ebbol semmi komolyabbat ne akarjal kihozni, hazassag es gyerek. Felejtsd el.

Ez nem normalis amit csinal. Mar most nem, akkor mi lesz kesobb. Hagyd ott.

2009. febr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!