Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondta ezt? és miért...

Miért mondta ezt? és miért érdemlem ezt, én nem bántom őt? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok, ma volt gyakorlati óránk a suliban egy műhelyben az osztállyal.

az osztályomban van egy srác, legyen a neve itt X.

X-el keringőztem a szalagavatón is, ő kért fel engem, nagyon jó volt. Szimpatikus nekem nagyon.

Ma söprögettünk a műhelybe, és söpri a lámabra a port meg a szemetet, mondom neki: "nemár"

erre ő: HP=hisztis p*csa. sőt nemis HK.

Mondom az mi? erre ő :"találd ki"

Kérdezem, h hisztis k*rva? és bólogat.

Nagyon rosszul esett. Én sose bántom őt.

és odajön óra után poénkodni és kérdi, h mibajom, mondom h kicsit rosszul esett amit mondott. erre mondja, h ő csak viccelt.

Nem öltözök ÚGY nem járok senkivel... nemértem.


2011. jan. 26. 20:53
 1/6 A kérdező kommentje:
mostanában igyis elég csendes vagyok meg szomorkás, úgy érzem senkinek sem számítok. ez mégjobban betett:S
2011. jan. 26. 20:55
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne vedd annyira a szívedre! Lehet, hogy tényleg csak poénkodott.

Viszont akkor ritka szar a humorérzéke. De ettől még nem biztos, hogy akarattal bántott meg.

2011. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

rikta bunkó srác...ált. akk bántják meg az em,bert, ha szomorú, sok ember ilyen szemét, h direkt akk rúg a másikba mikor látja, h hatásos.

Hanyagold a srácot, én 1 csomó ideig szomorkodtam 1 hasonló bunkó miatt.

Nem érte meg.

20/L

2011. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
corvinos vagy ?:D
2011. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez udvarlás volt az ő részéről, csak elég esetlen. MOnd meg, hogy mi az ami nem tetszik és akkor csiszolódik egy kicsit
2011. jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18 évesen lehetne normálisabb. Én még egy jó ideig kerülném, és ha kérdezi, megmondanám, hogy azért, mert megbántott, és nem gondoltad volna róla, hogy ilyen goromba. "Anyukáddal/nővéreddel is így beszélsz?" Ha többször, vagy igazán őszintén bocsánatot kér, akkor talán megbocsátanék.
2011. jan. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!