Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósom megette a pudingoma...

Az anyósom megette a pudingomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma délután vettem, hogy holnap majd reggelire megegyem. De amikor kimentem a konyhában látom, hogy már a kanalat nyalogatja. A férjem szüleivel egy házban élünk, de ez mégis csak fura. ha megkérdezte volna odaadom neki.. de így.. Arra gondoltam, hogy eldugom a hashajtóját, és azt mondom neki, hogy megettem.. had kínlódjon az öreglány a wc-n
2011. jan. 26. 18:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
74%
Már nem azért, de hány éves vagy, tizenkettő?? Micsoda gyerekes gondolkodásra vall ez a kis hashajtós bosszú... :O Kerek perec kérdezd meg tőle, hogy miért ette meg a pudingodat. Ilyen mizériát egy egyszerűen megoldható problémán! És az ilyenekből lesznek a folytonos félreértések meg az anyós-meny utálkozás...
2011. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 napietus ***** válasza:
76%

he ez rendszeres, akkor idegesítő. pl apum csinálta régen, mikor még otthon laktam, hogy ha csináltam egy krémet mondjuk másnapra sütihez, megette, és meg is dícsérte, milyen jót főztem :P:D de ezen én sose húztam fel magam, inkább ráírtam legközelebb a tálra, hogy SÜTIBE LESZ!!!HOLNAP ESSZÜK!!


szóval ezen ne húzd fel magad...legközelebb, ha boltba mész, kérdezd meg, ő kér-e valamit.

2011. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Ki az az idióta, aki azt tanácsolta, dugd el a gyógyszerét?!

Egyébként nálunk is az a szokás, hogy mindenből többet veszünk. Ha pedig külön kasszán vagytok, osszátok fel a hűtőt két részre, és tároljátok külön a kaját.. Egy puding nem a világvége! Te még sohasem nyúltál semmihez, amit ő vett? Egy háztartásban laktok, szerintem ennek elég kicsi a valószínűsége.. (a WC papírt is külön veszitek?)

Szerintem itt nem a puding ténye a baj, hanem az, hogy másnap reggelire akartad megenni. Szerintem bűntudata lenne, ha másnap reggel mondjuk keresnéd, mintha nem is tudnál róla, hogy megette.. Nem hinném, hogy az anyós-meny kapcsolat szétdúlása lett volna a célja vele.

2011. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nálunk is folyton ez a probléma. És én is utálom, ha valaki felzabálja előlem a kajámat. Nincs minden felcímkézve nálunk, de én teljesen más ételeket eszek, mint a család többi tagja. (vega vagyok) Úgyhogy én magamnak meg szoktam venni a napi kajámat. Külön veszek magamnak olyan joghurtot amit szeretek stb. És nálunk is mindig megeszi valaki :@ És nem értik meg, hogy nekik ott a csomó kaja, akkor miért azt az én kis kevesemet kell megenni?
2011. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 toteszke ***** válasza:
"Mama drága, jól esett a Tamarin lekvárral ízesített puding?" :)
2011. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 toteszke ***** válasza:

Vagy:

"Anyuka drága, láttam a boltban egy új pudingot. Vettem is belőle egyet. Kíváncsi vagyok, milyen lehet az íze."

"Lányom, mi a neve annak a pudingnak?"

"Tamarin, mama, Tamarin."

2011. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Őszintén szolva ha első alkalommal is teszi ezt akkor is idegesítene.

Ha egy van a hűtőben akkor megkérdem,hogy kell valakinek vagy megehetem?Olyan nehéz ez?

Nemtudom ki irta,hogy gyerekes.De akkor itt a mi példánk:

16 voltam mikor elkezdtem melózni,potom pénzért,nővérem ekkor 18,5 éves volt és az istenért nem tett volna itthon se semmit.Mégis tök természetes volt,hogy amiért megdolgoztam azt osszam meg vele különben Én vagyok a szemét smucig állat!

Mai napig nem változott a helyzet mert még mindig büdös a munka őnagyságának és itthon se tesz semmit,ha nem csinálok ,,rendet" (mert 100%-osan nem jön össze mert egyből szar*k rá és szétpakol)akkor akár a rohadt kajamaradék is ottvan hetekig és a kutyának se adná oda.De a lényeg!-->nincs most nekem se melóm de egy rohadt wc-papírt is ha lehet így mondani akkor sajnálok tőle,mert eszébe nem jutna venni.Szerencsére kettéosztottam a hűtőt mert tele volt a hócipőm vele,és lám nem eszi meg.De sebaj jött most az új wc-papír,zsebkendő,tisztítószer . . .

2011. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!