Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósom megette a pudingoma...

Az anyósom megette a pudingomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma délután vettem, hogy holnap majd reggelire megegyem. De amikor kimentem a konyhában látom, hogy már a kanalat nyalogatja. A férjem szüleivel egy házban élünk, de ez mégis csak fura. ha megkérdezte volna odaadom neki.. de így.. Arra gondoltam, hogy eldugom a hashajtóját, és azt mondom neki, hogy megettem.. had kínlódjon az öreglány a wc-n
2011. jan. 26. 18:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Értem és abszolút értékelem a logikád,de a hashajtós dolog nem vicces. Van, akinél székletrög beékelődést okozhat, ha nincs széklete, szóval ezt ne,inkább valami finomságot zabálj fel előle.
2011. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem mindjárt megkapod, hogy : Az ugye jól esik, hogy nem kell albérletet fizetni, mert Anyósod házában laksz, bezzeg a pudingot sajnálod Tőle? :-))

Inkább vegyél még egy pudingot és abba tedd a hashajtót!:-)

2011. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
37%
őő kamu?! xD
2011. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
43%
Micsoda problémák...
2011. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

..én beszélnék vele, hogy nem gond, hogy megette, de azt holnapra szántad, és ha szerette volna, hogy neki is hozz a boltból, akkor szóljon, így nem ér senkit meglepetés..

persze ez függ attól, hogy milyen viszonyban vagytok attól függetlenül, hogy te kevésbé szívleled, ahogy olvasom, mert különben nem tennél fel ilyen kérdést..

2011. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%
Úgy nem lesz székletrög beékelődése sem!:-))))
2011. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
Már ne haragudj meg, hogy ezt írom, de hogy kapjon tőle olyan hascsikást, hogy a szemei jöjjenek ki!!! Az enyém anno a halsalátámat ette meg jóízűen, és mikor készültem, hogy megegyem, nem találtam, csak annyit mondott- finom volt, azt hittem hogy én vettem...
2011. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%

Lehet hogy pitiáner dolognak hangzik,de én is rohadtul rühellem,amikor vki feleszi előlem a kajámat,még azt a keveset is:D

Szóval megértelek.Legközelebb te egyél meg vmit előle!:))

2011. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem pitiánernek hangzik, ez pitiáner.
2011. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%

Wgy puding megevése és a hashajtó eldugása között van némi különbség.

Az előbbi nem létfontosságú, míg utóbbi komolyabb problémákat okozhat.Ezt mérlegeld.


Egyébként szűrd le a tanulságot:legközelebb vegyél még egy pudingot, így ha az anyósod megkívánja nyugodtan megeheti, neked is lesz.Még jobb, ha mész vásárolni megkérdezed, hogy hozhatsz-e nekik valamit.Biztosan értékelnék.

Szerintem ilyen apróságon ne akadj fönn.Ha rendszeresen előfordul, oké, hogy idegesít, de akkor sem az a megoldás, hogy eldugod a hashajtóját, inkább beszélj vele.

15/L

2011. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!