Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósom megette a pudingoma...

Az anyósom megette a pudingomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma délután vettem, hogy holnap majd reggelire megegyem. De amikor kimentem a konyhában látom, hogy már a kanalat nyalogatja. A férjem szüleivel egy házban élünk, de ez mégis csak fura. ha megkérdezte volna odaadom neki.. de így.. Arra gondoltam, hogy eldugom a hashajtóját, és azt mondom neki, hogy megettem.. had kínlódjon az öreglány a wc-n
2011. jan. 26. 18:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
A puding próbája: az evés. :D
2011. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, kérdezd meg,hogy "Ugye csak azért etted meg, hogy ellenőrizd nem-e romlott vagy megmérgeznek?" :D
2011. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeresen előfordul, akkor elhiszem, hogy nem vágsz hozzá jó képet, főleg ha még meg is kérded, hogy hozz-e neki is valamit a boltból.

De hogy egyszeri dolgot így felhánytorgass, és bosszút akarj állni.. ez tényleg éretlen dolog.

Inkább nevetted volna el magad döbbenten, hogy csak nem a te élőflórás-akármilyen pudingodat fogyasztotta el, amit az emésztési problémáid miatt eszel, és ő valószínűleg egy napig fog tőle a WC-n ülni? No akkor legközelebb megnézi, mihez nyúl hozzá..:)

2011. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom,nálatok hogy van,de nálunk,ami a hűtőben van az közös. Mondjuk mi nem is egyesével vásárolunk ilyen dolgokat,hanem a család többi tagjára is gondolva...
2011. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
74%
Pereld be.
2011. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyél emiatt ideges. Van másik. :) . Kérsz melegszenvicset ?
2011. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
74%
Ha most az egyszer fordult elő, szerintem ne szólj neki. Egy pudingért nem éri meg. Ha viszont rendszeresen csinálja, akkor beszéld meg vele, hogy azt magadnak szánod, de hozol neki is szívesen, ha kér.
2011. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
57%

Eleve nem értem,hogy miért csak egyet vettél,de ha megette egészségére!

Vagy nálatok a minden élelmiszer fel van címkézve,hogy kié?

2011. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
23%
Csinálnék neki melegszendvicset, de tudod mivel kenném meg...?
2011. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
25%
te is zabáld fel az ő kajáját. és simán dugd el a gyógyszerét mondd hogy te nem láttad ártatlan képpel
2011. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!