Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van belőle, miért nem...

Elegem van belőle, miért nem húz már el otthonról?

Figyelt kérdés

A nővérem egy kibírhatatlan, lusta, beképzelt, öntelt p*csa. Sem én, sem pedig a szüleim nem bírnak vele együtt lakni. Amit ő kitalál, ugrani kell rögtön, ha nem, akkor ordibál, és semmit meg nem mozdít a házban, hacsak 100x el nem mondta neki az ember. Mindig fél munkát végez pl. krumplit megpucolja, de meg nem mossa, mert kiszárad a kicsi keze. Már sokszor volt holtpont, és apám ki akarta dobni itthonról, de nem lett belőle semmi.

Viszont én már nem bírom tovább. Egy ideig nyugodt vagyok, de ha 200on forr az agyam, robbanok, és most, ma eljött ennek az ideje. Idegességembe kiszórtam a ruháimat a szekrényeimből, és az asztalt ütöttem.

Kérlek, segítsetek!


Én 18 ő 20éves.


2011. jan. 24. 20:43
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
63%

He HE a kérdező jól kiosztott :P Amúgy ajánlom figyelmedbe a helyesírási szótárt vagy ha tényleg túl magas neked (mint ahogy én meg a kérdező gondoljuk ) legalább vedd a fáradtságot hogy visszaolvasod amit írtál:) he he he és ha nem tűnik fel valami akkor fordulj gyorsan orvoshoz mert elég baj az hogy fehér oldalon nem tűnik fel neked hogy a szövegbe nagyon sok a pirossal aláhúzott rész .....


U.i : de marha jót röhögtem !!!! 59 te bevándorló vagy???

2011. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!