Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szülö az ilyen?

Fibbrizzo kérdése:

Milyen szülö az ilyen?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok .rossz viszonyba vagyok a szüleimmel ,szinte nem beszélek velük ,ugymond utálom öket persze nem a semmiért.tavaly nyáron lett elöször barátnöm és emiatt utánna lyártam mért csak 1 herém van .gondoltam régen mütöttek vele hát elmentem a korházba kikértem a kartonomat .kiderült hogy 3 évesen kivették mert nem szállt le a hasbol .jo ez oké de én ugy tudom max 18 honapos korig ezt el kell végezni ráadásul igy 1 herével naggyobb a rák esélye is .de erröl mért nem szoltak a szüleim hogy mütöttek meg hogy mi is van ,annyit csak megérdemeltem volna nem ?a másik van egy börbetegségem ami gyermekkorban alakult ki de nem vittek el börgyogyászhoz nem minek,hát ennek eredménye zsirhiányos a böröm ami álando hámlással viszketéssel berepedezéssel jár .pedig ha idöben elvisznek akkor semmi bajom .szép ugye?apám is egy jo ember neki van 2 robogolya 1 crossmotorja és egy suzuki ignis -e .én is leraktam a jogsit de se motort se autot nem vehetek ...nekem minek?mondta..a barátnöm is elhagyott minden rossz lett.tervezem hogy az idén nyáron kimegyek dolgozni minél messzebb tölük .most van egy uj barátnöm de nem akarom kitenni ennyi viszontagságnak .ráadásul hamarosan megyek vizsgálatra mert lehet hogy lisztérzékeny vagyok .ha ez igy lessz akkor nem tudom mi lessz velem .tul sok a rossz dolog ami velem történik .néha söt elég sokat gondolkodom azon hogy felkéne adni mindent .már nem tudom mi a helyes lehet igy normális életet élni ennyi gonddal?mert szerintem nem .ti mit gondoltok -mit tennétek a helyemben ?és milyen szülö az ilyen ?irjatok köszi ...
2011. jan. 24. 17:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jártam

RobogóJa

Jesszusom!!!:S

2011. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Lyesszusom :)


Viccet félretéve elég furcsa hogy ilyenekért hibáztatod őket...nem tehetnek az ekcémádról, nekem 12 évesen jött ki, a lisztérzékenység szintén kijöhet bármikor, hogy tehetnének róla? A here probléma meg szerintem nem direkt volt tőlük.....gondolom nem akartak rosszat neked, csak így jött ki, ismerek én is olyan szegény flótást aki úgy megjárta a sorstól hogy nem ehet semmi állati eredetű dolgot, se cukrot, és állandóan műtik ugyazzal, ugyanott. Peches egészségügyileg, sajnos :(


Robogót ha van pénzed, vedd meg, miért is ne? Felnptt vagy, dolgozol.

Egyébként visszatérve herés dologra, eggyel is simán lehet élni, mindent amit kettővel lehet, ne aggódj emiatt :)


Helyesírás - amennyiben még diszgráfiás is vagy, nem szóltam. De ha ezügyben minden rendben akkor valóban nem ártana pl. többet olvasni mert akkor jobban ragad a helyes betűírás-

2011. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!