Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Apam jelenleg kint van Németbe állást keres magának mert sajnos idehaza el vagyunk adosodva deviza hitel házra stb... Sok évig meg tudtuk oldani éjjel nappal dolgoztak szüleim de most már az is kevés. Aztán most kint se fényesebb a helyzet és hogy haza jönne. De itthon már tesom,anyám,én ugy semmlegesként kezeljük hogy anyám is ugy van vele hogy ide vissza ne jöjjön alapon. Valami ötlet amivel el tudom foglalni magam vagy valami megoldás? 17/F
2011. jan. 24. 15:29
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
76%
tetris: a kérdezőnek szólt, bocsika
2011. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon jó ötlet, amivel elfoglalhatod magad: menj apád után és keressetek együtt munkát.

Úgy érzed elvesztegettetek 20 évet? Mert nem jutottatok egyről a kettőre? Elárulom neked, máshol is így van, munkából sosem lesz az ember milliomos. Ha feltennél egy körkérdést, hány embernek van hiteltartozása, meglepődnél az eredményen. Hozzátenném, 26 évesen én is el vagyok úszva, mert a családomon segítettem. Ha végeztem az egyetemmel - amit természetesen magam finanszírozok - akkor irány külföld, mert ott talán könnyebben tudok érvényesülni.

Apád nagyon bátor ember lehet, ha középkorúként ki mert menni dolgozni németbe. Hatalmas áldozatot hozott.. Ha esetleg talál munkát, és elkezdi küldeni a pénzt, van képetek elfogadni azután, hogy kijelentettétek, pénz nélkül nincs rá szükségetek? Tudod egy család nem gazdasági kapcsolatról szól. Beleőrülnék ha apám külföldön lenne, és nem láthatnám. Nem hogy nem küld pénzt, ne is lássam többé..

Szerintem közöljétek apáddal a fejleményt, hogy már nem vagytok rá kíváncsiak, legalább ő sem töri magát feleslegesen. Ti meg boldoguljatok, ahogy akartok.

Szerintem egy életről alkotott szemléleted vetekszik egy 3 évesével, azzal a különbséggel, hogy még ő is tudja, nem a pénzéért szeretjük aput.

2011. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Neked egy jó atyai pofon, az hiányozna, hogy helyreálljon az agyad...
2011. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
82%

Tudod mi a legnagyobb baj?

Az, hogy apád ezt soha nem fogja megtudni, mert nem meritek elmondani neki, hogy igy gondoljátok.

A pénzére, amiért megdolgozik szükségetek van, nem tudtok egyedül boldogulni nyilván. Ő pedig az egész életét egy hazugságban fogja leélni. Szegénynek nem elég, hogy itthagyta a barátait, titeket (akik miatt kiment melózni), és egyedül van a "nagyvilágban" még haza jönnie sem érdemes, mert nincs otthona, csak egy lakás,amiben van 3 ember, akik nem várják őt szeretettel haza.

Tudod milyen megterhelő az lelkileg amikor családod van, és ki kell menned külföldre, mert muszáj???!!!

Te kis fika, anyáddal meg tesóddal együtt!

2011. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
82%

Azt írod apukádról:

"egy nagyon papucs faszi"


Te meg egy nagy szarkupac vagy az anyáddal együtt!!!!!!

2011. jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
76%

Már bocs de eddig apud fizete a ház kölcségeit nem te mi az hogy nem mehet visza a saját házába. Mit képzeltek hajléktalant csináltok belőle.

Mért nem húzzol te dolgozni ha már anyira unatkozól.

2011. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!