Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Apam jelenleg kint van Németbe állást keres magának mert sajnos idehaza el vagyunk adosodva deviza hitel házra stb... Sok évig meg tudtuk oldani éjjel nappal dolgoztak szüleim de most már az is kevés. Aztán most kint se fényesebb a helyzet és hogy haza jönne. De itthon már tesom,anyám,én ugy semmlegesként kezeljük hogy anyám is ugy van vele hogy ide vissza ne jöjjön alapon. Valami ötlet amivel el tudom foglalni magam vagy valami megoldás? 17/F
2011. jan. 24. 15:29
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Üsd agyon anyádat, azzal legalább el is foglalod magadat.
2011. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
a becsület ERÉNY. sajnos neked nem jutott belőle.
2011. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit csinálnék? Ha zavarna, hogy papucs, nem mennék hozzá és nem szülnék neki gyereket, ha pedig ezt megteszem akkor szerelemből teszem,amihez az is hozzátartozik, hogy elfogadom a hibáit amikor igent mondok és ha problémánk van azt megoldom.


Egyébként csak megsúgom, a független férfiak általában sokkal hamarabb keresnek független fiatal feleséget.

2011. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
szégyelld magad te hülyegyerek!!!
2011. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
82%

Szánalmasnak tartod apádat mert nem talál melót? Te idióta! Fel kéne fognotok,hogy nem olyan könnyű melót találni külföldön sem!! Hogy büszke az apád? Sajnos egy selejtet nemzet általad,mert a büszkeség ma igenis jó tulajdonság..Hogy nem olyan mit te és anyád? Mert nem tapos el senkit érdekből?? Egyébként azt,hogy nem haladtok egyről a kettőre az anyád hibája is..Őt miért nem piszkálod??

Nem szoktam ilyet mondani,de most örömmel venném,ha tudnám apád személyazonosságát,hogy elmondhassam milyen kretén családja van,köztük te állsz a legelején..

2011. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit kezdenétek egy olyan pasival aki tényleg egy nagyon papucs faszi mindent megcsinál de egyszerűen nem férfias..

Ha ilyen lenne a férjem akkor azt jelenti hogy elfogadom ilyennek..Ha meg nem tetszik akkor nem alapítok családot vele..

Szégyen vagy nagyon,és remélem te is így fogsz járni ha egyszer családod lesz.A saját gyereked köpjön majd szembe...Megtudod milyen érzés lehet most apádnak..Komolyan sajnálom szegényt..

2011. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 tetris ***** válasza:
76%
Boldogan lennék apád felesége!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
remélem eltakarodtál és magadba néztél te idióta.
2011. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű: Addig nyújtózkodj,ameddig a takaród ér! Ti az elmúlt 20 évben nem így éltetek,hát igyátok most a levét! Szép kis család lehettek,ha a legnagyobb bajban egymás ellen fordultok és egymásra mutogattok! De a legnagyobb ludas itt édesanyád,aki apátok ellen hangol! Szép kis nőt vett feleségül szegény édesapád!
2011. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 tetris ***** válasza:
82%
Valami rosszat írtam? Én csak azt szerettem volna kifejezni, hogy milyen szívesen lennék egy ilyen becsületes, dolgos, megbízható ember felesége, és hogy én bizony nagyon megbecsülném.
2011. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!