Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Apam jelenleg kint van Németbe állást keres magának mert sajnos idehaza el vagyunk adosodva deviza hitel házra stb... Sok évig meg tudtuk oldani éjjel nappal dolgoztak szüleim de most már az is kevés. Aztán most kint se fényesebb a helyzet és hogy haza jönne. De itthon már tesom,anyám,én ugy semmlegesként kezeljük hogy anyám is ugy van vele hogy ide vissza ne jöjjön alapon. Valami ötlet amivel el tudom foglalni magam vagy valami megoldás? 17/F
2011. jan. 24. 15:29
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
gondolj bele milyen kétségbeesett helyzetben lehet, ott van egy vadidegen országban, mert erre kényszerült, hogy a családjának jobb legyen, ott van nélkületek, és ti ilyeneken gondolkoztok?? arra nem gondolt anyád, hogy esetleg ő is nézhetne valami munkát magának?? neadjisten TE?
2011. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ő tehet róla, ha nem talál munkát???

És ez hol befolyásolja az iránta érzett szeretetet???

17 éves vagy,menj el diákmunkára és segíts a szüleidnek.

Kidobni, mert nem talál munkát.

Kicsit sem gondolod, hogy ez durva??

2011. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:
100%
Pf... Mert nincs állás. A mai világban igen nehéz állást találni.
2011. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
nem mondhatjátok még azt se hogy otthon ül és várja a csodát...kiment külföldre, nem tehet róla hogy nem kap munkát. megérdemelnél egy nagy pofont, jól felidegesítettél.
2011. jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Ugyanugy dolgozik anyám... És 10-től 15 éves koromig anyáméknak segitettem szorolapba meg satöbbi dolgokban... És egy idő után már anyám is meg én is unom ezt a szorongást és egyszerűen már párszor nem tudnak érdekelni szüleim inkább foglalkozok a saját fiatalságommal.
2011. jan. 24. 15:48
 16/36 anonim ***** válasza:
92%

Esküszöm én mindjárt megsiratom az apukáját annyira megsajnáltam :(


Azt nem tudom, hogy ha nem boldogultatok apukátokkal, akkor ha kiteszitek mi lesz? Nyertek a lottón?

2011. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
akkor remélem a szórakozásodra és a ruházkodásodra sem tőlük várod a pénzt, te ingyenélő, hálátlan, ostoba kölyök!
2011. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Ja hogy téged nem érdekelnek a szüleid, de azért hangoztatod, hogy elvesztegetett anyukád 20 évet?
2011. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de egy szánalmas kis féreg vagy.

Nekem is messze dolgozik apukám, aminek ő sem örül, de sajnos ez van. Eszembe nem jutna ilyet mondani, pedig bevallom nem áll hozzám olyan közel érzelmileg. Mindig anyás voltam.

De ölni és meghalni tudnék érte. Hogy mondhatsz ilyet, anyáddal együtt?

Ha kiment németbe akkor szerintem akar dolgozni. Nem tehet róla ha nincs munka Én tudod mennyi embert ismerek, akiket hitegettek, hogy milyen jó lesz a meló, kimentek és egy nagy sz*rt kaptak. Erről nem apukád tehet Ur Isten, szégyelljétek magatokat!

2011. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kezdenétek egy olyan pasival aki tényleg egy nagyon papucs faszi mindent megcsinál de egyszerűen nem férfias... Már többször volt rá lehetőség hogy előre lépjünk de neki fontosabb volt a becsülete...
2011. jan. 24. 15:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!