Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Saját ház a család házán...

Saját ház a család házán kívül a férjnek?

Figyelt kérdés
A férjnek egy pincéje van amit átalakított lakássá (felesége tudta) pedig van két közös gyerek (egy középiskolás és egy fősulis). Ti elviselnétek ezt?
2011. jan. 24. 11:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is örülnék,ha a férjemnek lenne egy ilyen és akkor odahordaná a haverjait nem haza.
2011. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
Mi ebben az elviselhetetlen? Nem értem...
2011. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%

Hahh bezzeg amikor én (nő) leírtam, hogy majd ha együtt élünk, szeretnék külön SZOBÁT (nem külön házat!!!! külön szobát!) hogy letámadtak itt a kedves fórumozók!!!!!!!!!!!!!!!!


Szerintem a lényeg az, hogy egyenlő arányú privát szférája, szabadideje, szórakozási lehetősége legyen mindkét félnek.


Úgy nyilván nem méltányos, ha az asszony otthon egyedül megszakad a házimunkában, barátira nincs ideje, magára nincs ideje, a kedves férj meg a magánházikóban sörözik a haverjaival.

2011. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá csajok, építünk magunknak magánházat és hajrááá a külön szoba:))))

26.L

2011. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nincs ebbe semmi rossz, esetleg oda mehet az egyik gyerek, vagy ha szétmentek a férjnek lesz hova menni nem ölitek egymást évekig a házért.
2011. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!