Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ok miatt váltok/...

Milyen ok miatt váltok/ váltatok el? Tervezitek e hogy ujraházasodtok mégegyszer az életben vagy örökké egyedül?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A drága mama miatt, és kizárt, hogy újraházasodjak.
2011. jan. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Jelenleg válófélben vagyok.Én adtam be a válópert ,de Ő nem akart engem .Mert nem szeret.De együtt élünk még,van 3 közös gyermek.Hogy újra férjhez mennék-e?Hát most úgy érzem nem.Lehet változik a helyzet de most nem.
2011. jan. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ő ment félre 4 év házasság után, nagyon megzuhantam akkor, aztán 8 év múlva jött egy EMBER és én újra beadtam a derekam :-). Nem is bántam meg.
2011. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
18.25 és volt az 1.töl gyereked? én a gyerek miatt nem merek uj házasságba belevágni
2011. jan. 24. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
nem nincs, de szerintem nem befolyásolt volna. Már rájöttem, hogy igen rövid az élet, és mindenkinek joga van a boldogsághoz. Nulláról kezdeni újra elég ijesztő, de kibírható, és megéri. A másik meg az, hogy az ember a szüleire (már ha vannak) mindig, minden körülmények között számíthat. Én is hazaköltöztem, szűkösen voltunk, voltak súrlódások, de megoldottuk. Most boldog vagyok, bár azt a házasságot sem bánom, mert "amibe nem halunk bele, attól megerősödünk". Légy bátor!!
2011. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!